• Главная
  • У Новомосковську радилися як завадити приватизації міського будинку культури «Металург»
15:42, 28 января 2020 г.

У Новомосковську радилися як завадити приватизації міського будинку культури «Металург»

У Новомосковську радилися як завадити приватизації міського будинку культури «Металург»

28 січня в приміщенні Новомосковського міськвиконкому пройшла нарада темою якої було питання: як завадити приватизації та зберегти у власності громади центральний міський будинок культури «Металург».

На нараду зібралися керівники гуртків які працюють в будинку культури, керівники міста на чолі з міським Головою Віктором Літвіщенком, начальник Управління культури, національностей та релігій міськвиконкому Віктор Шаликін, голови міських громадських організацій, працівники закладів культури, міські депутати, ЗМІ.

Як ми інформували раніше, у Регіональному відділенні Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях погодили включення об’єкту "Палац культури «Металург»", який знаходиться по вулиці Паланочній в місті Новомосковську і перебуває на балансі АТ "ІНТЕРПАЙП" Новомосковуський трубний завод" до переліку об’єктів соціально-культурного призначення, що підлягають приватизації.

У Новомосковську радилися як завадити приватизації міського будинку культури «Металург», фото-1

«Я сьогодні мав розмову з керівництвом заводу щодо проблеми з нашим міським будинком культури… На жаль, вони в цьому не зможуть допомогти місту. «Металург» належить «Держмайну», там і уся технічна документація. І вже якщо фонд вирішив його приватизувати, боротьба буде непростою… Можливо ми навіть звернемося до суду…. Тут потрібно добре ще раз з юристами продумати це питання… Потрібна, звісно ж, злагоджена, спільна дія нас усіх…», - зазначив, зокрема, на нараді міський Голова Віктор Літвіщенко.

«Ще з 2013 року ми ведемо з Фондом держмайна активну переписку… Існували певні нормативи щодо кількості глядацьких місць в закладах культури на кількість населення громади… У нас були сподівання на ці пункти в законі про приватизацію та про забезпечення містян закладами культури. Але з жовтня місяця минулого року в законах сталися зміни… Щодо рішення депутатів нашої міської ради про надання попередньої згоди на прийняття об’єкту у власність громади в держмайні відповіли, що це не є підставою для передачі будинку новомосковцям… Але, вивчаючи законодавство про приватизацію (пункт 5, ст..4, підпункт 2) звернули увагу на підпункт 2…. Готуємо листи до Премєр міністра, в ДніпроОДА, в Міністерство культури та інші інстанції… Що дає надію: в тому підпункті значиться окрім іншого: … погодити включення об’єкта в перелік на приватизацію, але з оглядом на те, все ж, чи в місті достатньо інших об’єктів, які б задовольнили потреби містян в закладах культури…», - роз’яснив ситуацію та поділився планом дій в цьому напрямку Віктор Шаликін.

Серед присутніх, між іншим пролунала пропозиція створити спеціальний фонд. Тобто, кожен новомосковець, в разі існування такого, зможе долучитися до збирання коштів для безпосередньої участі і міста в аукціоні.

Читайте також: У Новомосковську депутати вирішили надати попередню згоду на прийняття у власність громади Палацу «Металург»

Ще до теми: У Новомосковську протестували проти приватизації міського Палацу культури

Також: Новомосковці звернулися до Президента України з петицією

та Новомосковський палац культури «Металург» включили в перелік об’єктів, які підлягають приватизації

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...