• Главная
  • У Новомосковську протестували проти приватизації міського Палацу культури
12:12, 2 декабря 2019 г.

У Новомосковську протестували проти приватизації міського Палацу культури

У Новомосковську протестували проти приватизації міського Палацу культури

У Новомосковську 1 грудня відбулася акція протесту проти приватизації міського Палацу культури «Металург».

Зібралися на акцію сотні дітей-вихованців різноманітних гуртків, секцій та студій, які працюють у Будинку культури, а також їх керівники. Прийшли, щоб висловити обурення можливою втратою осередку культури міста, і батьки дітей.

У Новомосковську протестували проти приватизації міського Палацу культури, фото-1

«Ми вийшли,щоб захистити право розвивати творчі здібності своїх дітей, право на естетичне виховання , право на культурне дозвілля. Дякуємо всім небайдужим громадянам нашого міста!… Ми, керівники творчих студій, допомагаємо батькам та державі виховувати талановитих дітей, виховуємо в них почуття прекрасного, бо людина є творцем культури та її головним творінням.У нашому маленькому містечку Новомосковську Палац культури Металургів, на жаль, єдиний культурний центр, де ми можемо здійснювати цю діяльність.Не забирайте його в нас!!!», - написала у своєму дописі у фейсбук свої думки та емоції з приводу акції, яка відбулася та ситуації з ПК «Металург» керівник студії «Театр моди Аніта» Анна Малигіна.

У Новомосковську протестували проти приватизації міського Палацу культури, фото-2

Як ми вже інформували раніше, у Регіональному відділенні Фонду державного майна України вирішили погодити включення об’єкту "Палац культури «Металург»", який наразі перебуває на балансі ПАТ "ІНТЕРПАЙП" Новомосковський трубний завод", до переліку об’єктів соціально-культурного призначення, що підлягають приватизації.

У Новомосковську протестували проти приватизації міського Палацу культури, фото-3

Лист щодо цього від Фонду, датований 15 листопада, керівник Новомосковська Віктор Літвіщенко отримав у відповідь на своє звернення.

Нагадаємо: У Новомосковську створили петицію до Президента України Володимира Зеленського «Щодо недопущення приватизації Будинку Культури “Металургів” у місті Новомосковськ».

Поставити свій підпис під петицією можна за посиланням

Читайте також: Новомосковський палац культури «Металург» включили в перелік об’єктів, які підлягають приватизації

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...