• Главная
  • Новомосковський палац культури «Металург» включили в перелік об’єктів, які підлягають приватизації
11:33, 29 ноября 2019 г.

Новомосковський палац культури «Металург» включили в перелік об’єктів, які підлягають приватизації

Новомосковський палац культури «Металург» включили в перелік об’єктів, які підлягають приватизації

У Регіональному відділенні Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях вирішили погодити включення об’єкту "Палац культури «Металург»", який знаходиться по вулиці Паланочній в місті Новомосковську і перебуває на балансі АТ "ІНТЕРПАЙП" Новомосковуський трубний завод" до переліку об’єктів соціально-культурного призначення, що підлягають приватизації.

Новомосковський палац культури «Металург» включили в перелік об’єктів, які підлягають приватизації, фото-1

Про це в регіональному відділенні Фонду держмайна повідомили в листі на ім’я міського Голови Новомосковська Віктора Літвіщенка.

Направили лист керівнику міста у відповідь на його запит щодо цього від 22 жовтня 2019 року.

У своєму листі міському голові в Фонді також повідомили, що кошти від приватизації ПК «Металург» відповідають принципу пріоритетності вибору способу управління державним майном, дотримання якого забезпечує надходження коштів до Державного бюджету України.

Разом з цим у листі інформують: "Зазначений об’єкт підлягає приватизації зі збереженням профілю діяльності".

Керівники студій, гуртків, творчих колективів, які працюють в палаці культури «Металург» звернулися з цього приводу з листом до міського голови. В зверненні, зокрема, йдеться: «Існує вірогідність, що…новий власник припинить його функціонування в теперішньому вигляді, через що майже 1500 дітей можуть опинитися на вулиці. Зараз у місті, на жаль, не існує альтернативної …площі для 14 танцювальних залів де б можна було розмістити усі колективи. До того ж, у палаці розташована єдина сучасна концертна зала у місті…».

28 листопада Віктор Літвіщенко зустрівся з цього приводу з керівниками гуртків та студій, які працюють в міському Палаці культури.

«Ще 20 років тому я намагався вирішити цю проблему зверненням до Фонду держмайна від 30.06 1999 року про передачу об’єкта у комунальну власність міста. Але не вийшло. Не допоміг і тодішній депутат Солошенко. «Металург» залишився на балансі заводу… У мене вже є звернення від керівників закладів культури… Зараз ми разом з вами будемо боротися за вирішення питання на нашу користь… Підключу кращих юристів… Це буде складний процес, але будемо йти в законодавчому руслі. … Зустрінуся щодо цього також з народним депутатом Владиславом Бородіним… Тут наші з вами інтереси співпадають…. Потрібна більша активність: листи від вас, від батьків, від усіх зацікавлених в збереженні за містом палацу культури «Металург», - зазначив, зокрема, під час зустрічі Віктор Літвіщенко.

Він також ознайомив присутніх з текстом листа від Фонду держмайна.

Читайте також: У Новомосковську на розширеному засіданні виконкому радилися як побороти проблему сміття

0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...