• Главная
  • У Новомосковську на розширеному засіданні виконкому радилися як побороти проблему сміття
10:49, 25 ноября 2019 г.

У Новомосковську на розширеному засіданні виконкому радилися як побороти проблему сміття

У Новомосковську на розширеному засіданні виконкому радилися як побороти проблему сміття

У Новомосковську на минулому розширеному засіданні виконавчого комітету Новомосковської міської ради обговорили проблему засилля побутового сміття в місті.

На засідання були запрошені представники підприємств міста, керівники закладів, відділів, установ, голови квартальних комітетів та ОСББ, новомосковці.

У Новомосковську на розширеному засіданні виконкому радилися як побороти проблему сміття, фото-1

Незважаючи на те, що вивезенням твердих побутових та будівельних відходів у місті займається, у якійсь мірі, 5 комунальних підприємств, питання це для Новомосковська залишається болючим та актуальним.

У своєму звіті новий директор КП «НККП» Віталій Ракаєв назвав відсутність договорів на вивезення сміття з мешканцями приватного сектору, а такі угоди з комунальним підприємством мають лише 30 відсотків домогосподарств, однією з головних причин засміченості міста. З передмість відходи везуть в баки центру. Вчасно їх збирати та відвозити комунальники просто не встигають. До того ж, постійно «ростуть» стихійні сміттєзвалища. Причина та ж: активно везуть сміття мішками мешканці мікрорайонів.

У Новомосковську на розширеному засіданні виконкому радилися як побороти проблему сміття, фото-2

Що заважає своєчасно очищати місто від твердих побутових відходів? Причини називали на засіданні виконкому також в.о. директора МКП «НККП» Іван Мисик, директор КП «Комсервіс» Анатолій Чупраков, директор КП «Коменерго» Володимир Тарасюк.

У Новомосковську на розширеному засіданні виконкому радилися як побороти проблему сміття, фото-3

Говорили те ж саме: сміття більше, ніж вони можуть подолати. Все через відсутність техніки або незадовільний стан того, що є. А також вагома причина: відсутність договорів з приватними домогосподарями.

У Новомосковську на розширеному засіданні виконкому радилися як побороти проблему сміття, фото-4

«У семи няньок дитина без догляду. З бюджету міста утримуються декілька директорів, бухгалтерів. Чи не краще буде знайти одне приватне підприємство, повністю укомплектоване необхідною технікою, яке буде зацікавлене укласти договори з мешканцями приватного сектору та центру… Йдучи на роботу, не раз спостерігаю таку картину: до сміттєвих баків під’їжджає авто- , виходитьчоловік, знаю, що він з приватного сектору, і закидає в баки мішки… Може ті мішки та інше погрузити та йому під двір скинути?…. Невже не легше заплатити 30 гривень за місяць: до двору ж приїде машина комунальна і усе забере… Чи може нам засідки організовувати біля кожного майданчика, - прослухавши звіти керівників місцевих комунальних підприємств висловив обурення міський голова Новомосковська Віктор Літвщенко.

Про те, що договір з приватною фірмою – перевізником сміття може стати альтернативою та шляхом вирішення проблеми говорив і перший заступник керівника міста Тарас Здреник.

Проблема з договорами на вивезення сміття існує і в багатоповерхівках міста, де створили ОСББ. Щодо передмість, вказувалося також на незадовільну роботу, щодо охоплення мешканців угодами на вивезення сміття з КП НККП, голів квартальних комітетів.

Рішенням виконкому, та під відповідальність новопризначеного керівника Управління житлово-комунального господарства та будівництва міста Євгена Семенюка, директорів комунальних підприємств, поки що, вирішили залишити без доган. Зважили тут і на незадовільний стан комунальної техніки, на її недостатню кількість, тобто на обставини, які об’єктивно не дозволили комунальникам нормально виконувати свою роботу.

У Новомосковську на розширеному засіданні виконкому радилися як побороти проблему сміття, фото-5

Приділили також увагу утриманню міських доріг та тротуарів під час снігопадів та ожеледиці.

«Нам конче потрібно вирішити проблему з сміттям. … З наступного року місто переходить на сортування відходів. Досить жити в кам’яному віці. Потрібно переймати досвід передових у цьому сенсі міст… З весни ми продовжимо висаджувати дерева. Нашим онукам та правнукам залишити маємо місто-сад, а не сміттєзвалище», - підсумував обговорення проблеми Віктор Літвіщенко.

Читайте також: У Новомосковській райдержадміністрації дали роз’яснення щодо монетизації пільг на ЖКП: запитання і відповіді

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...