• Главная
  • У Новомосковську депутати вирішили надати попередню згоду на прийняття у власність громади Палацу «Металург»
14:50, 17 декабря 2019 г.

У Новомосковську депутати вирішили надати попередню згоду на прийняття у власність громади Палацу «Металург»

У Новомосковську депутати вирішили надати попередню згоду на прийняття у власність громади Палацу «Металург»

Новомосковська міська рада надала попередню згоду на передачу об’єкту культурного призначення міста Палацу культури «Металург» з державної власності до комунальної власності територіальної громади.

За таке рішення проголосували депутати 13 грудня на черговому сесійному засіданні.

В документі, який прийняли, також йдеться, що територіальна громада міста Новомосковська виступає проти рішення регіонального відділення Фонду державного майна України (лист від 15.11.2019р. № 05-10-06746 «Щодо палацу культури ,,Металург”») з приводу включення міського Палацу культури «Металург» до переліку об’єктів соціально-культурного призначення, що підлягають приватизації.

У Новомосковську депутати вирішили надати попередню згоду на прийняття у власність громади Палацу «Металург», фото-1

Прийняли таке рішення у зв’язку з тим, що Палац культури «Металург» на даний час перебуває у державній власності і знаходиться на балансі АТ «Інтерпайп-НМТЗ» та, відповідно Закону України «Про культуру» є об’єктом культурного призначення, єдиним в Новомосковську, що має професійну сцену, спеціалізовані приміщення та зали, в яких на сьогоднішній день займаються більше 1500 дітей.

А також, зважаючи на те, що даний об’єкт має велике соціальне значення для створення сприятливих умов національно-культурного розвитку міста, задоволення інтелектуальних та духовних потреб містян, забезпечення державних соціальних нормативів у сфері культури та у розвитку базової мережі закладів міста.

Координацію роботи з виконання даного рішення поклали на управління культури, молоді, національностей і релігій (Віктор Шаликін) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольгу Тихонову.

Читайте також: Новомосковський ІНТЕРПАЙП МТЗ забезпечуватиме й надалі роботу «Палацу Металургів»

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...