• Головна
  • У Новомосковську відбулася чергова сесія: головні питання
09:45, 30 січня

У Новомосковську відбулася чергова сесія: головні питання

У Новомосковську відбулася чергова сесія: головні питання

У Новомосковську відбулася чергова XVII сесія VIII скликання.

Одне із погоджених питань порядку денного - затвердження проєкту Меморандуму про співпрацю між державною установою «Фонд енергоефективності» та Новомосковською міською радою. Намір сторін — сприяти здійсненню заходів з енергоефективності, що у кінцевому результаті призведуть до суттєвої економії споживання енергетичних ресурсів та витрат на комунальні послуги ОСББ, поліпшення зовнішнього вигляду будівель, продовження строку їх експлуатації, підвищення рівня комфорту, умов проживання у будинках та вартості таких будинків.

Проголосували депутати й за встановлення вартості харчування дітей у дошкільних підрозділах гімназій № 5, 17 та комунальних закладах дошкільної освіти міста Новомосковська. Для дітей молодшого дошкільного віку вартість одного дня харчування – 45,00 грн. (сорок п’ять гривень 00 копійок), з них: 27,00 грн. (двадцять сім гривень 00 копійок) – батьківська плата (що становить 60% вартості одного дня харчування) та 18,00 грн. (вісімнадцять гривень 00 копійок) – кошти бюджету Новомосковської міської територіальної громади ( що становить 40% вартості одного дня харчування). Нагадаємо, раніше процентне співвідношення оплати за харчування було таким: 70 відсотків – батьки, 30 відсотків – міський бюджет.

Розглянули питання прийняття у комунальну власність територіальної громади міста від АТ «Інтерпайп НТЗ» контрольно-пропускного пункту №6, розташованого на території заводу за адресою: м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 115. Нагадаємо, раніше місто володіло окремими ділянками на території заводу, але не мало доступу до них.

Погоджено й прийняття у комунальну власність територіальної громади майна від АТ «ІНТЕРПАЙП НТЗ». Йдеться про обладнання та меблі, які належали заводу і розміщувались у приміщенні ПК «Металург».

Весь перелік питань, які вирішували на засіданні в інформації

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...