• Главная
  • У дитячих садочках міста Новомосковська дещо знизиться розмір батьківської плати за харчування
13:37, 28 января

У дитячих садочках міста Новомосковська дещо знизиться розмір батьківської плати за харчування

У дитячих садочках міста Новомосковська дещо знизиться розмір батьківської плати за харчування

У дошкільних підрозділах Гімназії № 5, Гімназії № 17 та комунальних закладах дошкільної освіти міста Новомосковська дещо знизиться розмір батьківської плати за харчування.

А саме, частка батьків у загальній вартості одного дня харчування дитини у дошкільному закладі буде становити замість 70, - 60%. Решту покриває міський бюджет.

За Рішення про зниження розміру батьківської плати проголосували депутати на черговому сесійному засіданні 28 січня.

Міська рада вирішила: 

1. З 01 лютого 2022 року встановити плату за харчування дітей у дошкільних підрозділах Гімназії № 5, Гімназії № 17 та комунальних закладах дошкільної освіти міста Новомосковська у розмірі:

1.1. Для дітей молодшого дошкільного віку вартість одного дня харчування – 45,00 грн. (сорок п’ять гривень 00 копійок), із них:

27,00 грн. (двадцять сім гривень 00 копійок) – батьківська плата (що становить 60% вартості одного дня харчування) та 18,00 грн. (вісімнадцять гривень 00 копійок) – кошти бюджету Новомосковської міської територіальної громади ( що становить 40% вартості одного дня харчування);

1.2. Для дітей середнього та старшого дошкільного віку вартість одного дня харчування – 60,00 грн. (шістдесят гривень 00 копійок), із них:

36,00 грн. (тридцять шість гривень 00 копійок) – батьківська плата (що становить 60% вартості одного дня харчування) та 24,00 грн. (двадцять чотири гривні 00 копійок) – кошти бюджету Новомосковської міської територіальної громади (що становить 40% вартості одного дня харчування);

2.  Встановити плату за харчування дітей у дошкільних підрозділах Гімназії № 5, Гімназії № 17 та комунальних закладах дошкільної освіти міста Новомосковська за рахунок коштів бюджету Новомосковської міської територіальної громади:

2.1.  Для дітей, які перебувають у спеціалізованих групах із затримкою психічного розвитку – 60,00 грн. (шістдесят гривень 00 копійок) на день;

2.2.  Для дітей, які перебувають у спеціалізованій групі з латентною туберкульозною інфекцією – 60,00 грн. (шістдесят гривень 00 копійок) на день.

3.  Зменшити на 50 відсотків від розміру батьківської плати, плату за харчування дітей у дошкільних підрозділах Гімназії № 5, Гімназії № 17 та комунальних закладах дошкільної освіти міста Новомосковська для батьків, у сім’ях яких виховується троє і більше дітей віком до 18 років і встановити:

- для дітей молодшого дошкільного віку плата батьків з урахуванням зменшення – 13,50 грн. (тринадцять гривень 50 копійок) та 31,50 грн. (тридцять одна гривня 50 копійок) за рахунок коштів бюджету Новомосковської міської територіальної громади;

- для дітей середнього та старшого дошкільного віку плата батьків з урахуванням зменшення – 18,00 грн. (вісімнадцять гривень 00 копійок) та 42,00 грн. (сорок дві гривні 00 копійок) за рахунок коштів бюджету Новомосковської міської територіальної громади.

4. Звільнити від плати за харчування у дошкільних підрозділах Гімназії № 5, Гімназії № 17 та комунальних закладах дошкільної освіти міста Новомосковська батьків, дітям яких надано пільги згідно з рішенням Новомосковської міської ради від 24.12.2020 року № 26 «Про затвердження комплексної Програми розвитку освіти м. Новомосковська на 2021-2025 роки».

4.1. Діти-сироти і діти позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях;

4.2. Діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків;

4.3. Діти з особливими освітніми потребами, які відвідують інклюзивні групи в дошкільних підрозділах Гімназії № 5, Гімназії № 17 та комунальних закладах дошкільної освіти міста Новомосковська;

4.4. Діти з інвалідністю.

4.5. Діти, один із батьків яких приймав або приймає участь, загинув або пропав безвісти в районі проведення операції об’єднаних сил, антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів;

4.6. Діти з сімей внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.

4.7. Діти, батьки яких постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

4.8. Діти з сімей, які отримують допомогу відповідно Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»

Читайте також: Дорого й несмачно: у Новомосковську ініціативи першої леді щодо учнівського харчування не знайшли підтримки у батьків

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...