• Главная
  • У Новомосковську відбудеться сесія міської ради
10:50, 25 января

У Новомосковську відбудеться сесія міської ради

У Новомосковську відбудеться сесія міської ради

У Новомосковсмьку відбудеться сесія міської ради.

Зберуться депутати на чергове засідання, згідно Розпорядження міського голови, 28 січня о 10.00 годині (Гетьманська, 14, сесійна зала).

Черга денна: 

- Про встановлення вартості харчування та розміру батьківської плати за харчування дітей у дошкільних підрозділах Гімназії № 5, Гімназії № 17 та комунальних закладах дошкільної освіти міста Новомосковська.

- Про затвердження Положення про проведення конкурсного відбору керівників комунальних закладів загальної середньої освіти міста Новомосковська в новій редакції та складу конкурсної комісії з відбору керівників комунальних закладів загальної середньої освіти міста Новомосковська.

- Про прийняття ноутбуків для педагогічних працівників з субрахунку департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська.

-  Про затвердження у новій редакції статуту Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Новомосковської міської ради.

- Про доплату за науковий ступінь міському голові РЄЗНІКУ С.О.

- Про затвердження структури та загальної чисельності виконавчих органів Новомосковської міської ради.

- Про розподіл функціональних повноважень між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

- Про затвердження проєкту Меморандуму про співпрацю між державною установою «Фонд енергоефективності» та Новомосковською міською радою.

- Про прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Новомосковська від АТ «ІНТЕРПАЙП НМТЗ», майна що знаходиться в приміщенні ПК «Металург».

- Про затвердження структури та підпорядкування, штатної чисельності Управління культури, спорту та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради та підпорядкованих структур та закладів.

- Про затвердження Положення Управління культури, спорту та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради у новій редакції.

- Про перейменування Новомосковського клубу культури та затвердження Статуту в новій редакції.

- Про перейменування Новомосковської міської централізованої бібліотечної системи.

- Про затвердження Положення про призначення стипендії для перспективних спортсменів міста.

- Про внесення змін до міської цільової програми «Сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів м. Новомосковська на 2020 – 2023 роки».

- Про передачу дитячих майданчиків на баланс КП «БЛАГОУСТРІЙ МІСТА» НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

-  Про передачу транспортних засобів на баланс управлінню ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради.

-  Про включення майна комунальної власності (Підмітальна щітка з бункером KOVACO) до Переліку другого типу.

- Про включення майна комунальної власності (Транспортні засоби) до Переліку другого типу.

- Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, що знаходяться в оперативному управлінні та на балансі управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради

- Про прийняття у комунальну власність територіальної громади міста від АТ «ІНТЕРПАЙП НМТЗ» контрольно-пропускного пункту № 6, розташованого за адресою: м.Новомосковськ, вул.Сучкова,115.

-  Земельні питання.

- Різне.

Читайте також: Комунальні служби Новомосковська готуються до снігопаду та звернення до містян

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...