• Главная
  • У Новомосковську планують змінити місцерозташування деяких майданчиків для збору сміття
15:27, 20 октября

У Новомосковську планують змінити місцерозташування деяких майданчиків для збору сміття

У Новомосковську планують змінити місцерозташування деяких майданчиків для збору сміття

У Новомосковську планують змінити місця розташування деяких контейнерних майданчиків для збору твердих побутових відходів.

Проект відповідного рішення виконкому оприлюднили 19 жовтня на сайті Новомосковської міської ради.

Згідно документу:

- Скасувати п.5 рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради №553/0/6-21 від 25.08.2021р. «Про зміну місця розташування контейнерних майданчиків для збору твердих побутових відходів.

- Ліквідувати контейнерний майданчиків для збору твердих побутових відходів з ділянки біля будинку №48 по вул.Гетьманській (акт №37 від 12.10.2021р. - Додаток №1).

- Змінити місце розташування контейнерного майданчика для збору твердих побутових відходів з ділянки біля будинку №15 по вул.Гетьманській на територію в районі будинку №15 по вул.Гетьманській (акт №38 від 12.10.2021р. - Додаток №2).

- Змінити місце розташування контейнерного майданчика для збору твердих побутових відходів з ділянки біля будинку №7 по пров.Казацький на вул.Паланочну, напроти виїзду з провулка Казацький вздовж парковки понад дорогою (акт №39 від 12.10.2021р. - Додаток №3).

- Комунальному підприємству «Новомосковський Комсервіс» Новомосковської міської ради в межах планових призначень виконати роботи з облаштування твердим покриттям та огорожею контейнерних майданчиків для збору твердих побутових відходів за вищезазначеними адресами протягом 2021року.

- Затвердити дислокацію розташування контейнерних майданчиків для збирання побутових відходів з території багатоквартирних будинків м.Новомосковська, відповідно до внесених змін (Додаток №4).

- Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва новомосковської міської ради внести відповідні зміни до інтерактивної карти - схеми розташування контейнерів для збирання побутових відходів з території багатоквартирних будинків м.Новомосковська. П.10 рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради №553/0/6-21 від 25.08.2021р. «Про зміну місця розташування контейнерних майданчиків для збору твердих побутових відходів» вважати таким, що втратив чинність.

Читайте також: Коли увімкнуть тепло у Новомосковську, а також про боротьбу з боржниками та тарифи: керівник тепломережі міста

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...