• Главная
  • Дві котельні Новомосковська наступного зимового періоду вже не працюватимуть: децентралізація опалення
14:08, 18 марта

Дві котельні Новомосковська наступного зимового періоду вже не працюватимуть: децентралізація опалення

Дві котельні Новомосковська наступного зимового періоду вже не працюватимуть: децентралізація опалення

В рамках заходів з децентралізації опалення у місті Новомосковську до наступного опалювального сезону відключать дві котельні: по Спаській, 8а; по Сучкова, 103а.

Про це 12-го березня, під час звітування про результати 100 днів роботи на посаді, повідомив міський голова Сергій Рєзнік:

«Дуже велике питання, дуже важливе для міста: децентралізація опалення. Ми вже пройшли точку неповернення відносно дилеми: яку систему залишити? 9 тисяч помешкань у місті вже з централізованим опаленням. І, якщо ніхто нічого іншого не запропонує, нам нічого не залишиться, як поступово, не дуже розтягуючи в часі, вирішувати питання – відмовлятися від централізованого опалення взагалі. І на цей рік до сезону 21-22 років ми вже відключимо 2 котельні: по Спаській, 8-а; по Сучкова, 103-а. Там вже навіть технічно неможливе безпечне й безперебійне функціонування. Треба буде їх відключати. З населенням ми будемо вести роботу заздалегідь, попереджати людей. І зараз наголошую: потрібно вже думати про опалювальний сезон 2021-2022 років. Хочу сказати, що кожного року наші тепломережі закінчують сезон з мінусом 20-30 мільйонів гривень. Місто Новомосковськ, а це і я, який не користується централізованим опаленням, кожен мешканець приватної забудови, кожен мешканець багатоповерхівки, який вчасно сплачує за опалення, - ми усі дотуємо і фінансуємо тих, які не сплачують за опалення».

Керівник міста також зазначив:

«…Хочу додати, тим, хто не сплачує, тому, що не хоче, - ці борги ніхто не закриватиме. Ми зараз кожного тижня отримуємо десятки судових наказів на стягнення і ці накази будуть передаватися у виконавчу службу. Тобто ми будемо стягувати борги, щоб тепломережі наші мали кошти для запуску наступного сезону. Зараз Нафтогаз зайняв таку позицію: нема грошей – нема газу. І ми не зможемо житла добропорядних мешканців міста опалювати наступного сезону. Цей, можна сказати вже закінчився. Ось 31 березня опалення вже вимикаємо. Тому що, до слова сказати, 22-го жовтня минулого року було запущене тепло. І за ці менше 10 днів місто мало заплатити 6-7 мільйонів гривень. Тому закінчуємо період з закінченням березня місяця".

Ольга Кібарова

Читайте також: "...Зберегти централізоване опалення в Новомосковську вже не вийде, перейдена певна межа.." - міський голова

Та «Плановим результатом діяльності «Новомосковськтеплоенерго» цього року буде значний збиток…» - керівник тепломережі міста

Керівник тепломережі Новомосковська провів екскурсію котельнями міста

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...