• Главная
  • Керівник тепломережі Новомосковська провів екскурсію котельнями міста
13:49, 15 марта

Керівник тепломережі Новомосковська провів екскурсію котельнями міста

Керівник тепломережі Новомосковська провів екскурсію котельнями міста

Керівник КП "Новомосковськтеплоенерго" Валерій Федорченко провів екскурсію котельнями міста.

Про це розповіли в прес-службі Новомосковської міської ради.

Найстаріша котельня Новомосковська має ККД як у паровозу – усього 70%.

Котельня по вул. Микити Головка, 28-А, наразі опалює 56 будинків, а також школи №№1, 2, 11, сусідній дитсадок та цілу низку соціальних об’єктів міста. А якщо говорити про населення, то абонентів у неї майже 3,5 тисячі.

У просторій будівлі розташовується три величезні котли, з яких всі працюють лише, коли стовпчик термометру падає нижче –15°С. В інший час задіяні один або два котли, а інші перебувають в резерві. За ними ретельно доглядають, а в воду в системі додають звичайну кухонну сіль, щоб труби не іржавіли зсередини. Щоправда, від іржі ззовні тепломережі це, на жаль, не захищає.

Щороку котельну перед початком опалювального сезону перевіряє Держтехнагляд. Вдень тут працює 15 співробітників, а вночі троє чергових. Та з квітня частину співробітників звільняють, а інших переводять на триденний графік роботи. А з жовтня знову приймають на роботу і повертаються до п’ятиденки.

«Ми зараз перебуваємо на котельній, яка введена в експлуатацію в 1971 році. Вона опалює вулиці Микити Головка, Шевченка, Гетьманську, Калнишевського, Зелінського, частково вулицю Паланкову. Вона опалює більшу частину центру міста й такі організації як міськрада, поліції, райрада, музей. При цьому коефіцієнт корисної дії цієї котельної – 75%, тож 25-30% використаних енергоносіїв вилітає в повітря. Що ми можемо, ми підтримуємо на належному рівні. Звичайно котельня морально застаріла. Орієнтовно, за оцінками, зробленими в 2016-му році, її реконструкція коштуватиме 90 млн грн», – розповідає директор КП «Новомосковськтеплоенерго» Валерій Федорченко.

За його словами, ця цифра потрібна для модернізації трьох котелень. А на балансі підприємства перебувають ще 32 км тепломереж. З них третина припадає саме на цю котельню. Тепломережі теж потрібно міняти, але це, ймовірно, робити вже запізно.

Ніхто не знає, скільки ще вони протримаються – 1, 2 чи 5 років. Оскільки труби опалення можуть почати рватися вже завтра й тоді місто отримає комунальну катастрофу. Проте колектив КП «Новомосковськтеплоенерго» попри обмежене фінансування робить все можливе, щоб підтримувати обладнання в котелень міста в робочому стані й не допустити серйозних перебоїв з централізованим теплопостачанням.

ВІДЕО

Інформація, фото та відео прес-служби Новомосковської міської ради.

Керівник тепломережі Новомосковська провів екскурсію котельнями міста, фото-1
Керівник тепломережі Новомосковська провів екскурсію котельнями міста, фото-2
Керівник тепломережі Новомосковська провів екскурсію котельнями міста, фото-3
Керівник тепломережі Новомосковська провів екскурсію котельнями міста, фото-4
Керівник тепломережі Новомосковська провів екскурсію котельнями міста, фото-5
Керівник тепломережі Новомосковська провів екскурсію котельнями міста, фото-6

Читайте також: «Плановим результатом діяльності «Новомосковськтеплоенерго» цього року буде значний збиток…» - керівник тепломережі міста

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...