• Головна
  • У Новомосковській міській раді презентували систему автоматизації медичної допомоги
13:16, 23 січня 2021 р.

У Новомосковській міській раді презентували систему автоматизації медичної допомоги

У Новомосковській міській раді презентували систему автоматизації медичної допомоги

У Новомосковській міській раді презентували систему автоматизації медичної допомоги.

Компанія, яка автоматизувала обласну дитячу лікарню у м. Дніпрі та службу «103» в 19 областях України, продемонструвала переваги медичної інформаційно-телекомунікаційної інтегральної системи («МІТІС Дніпро МТ»). Вона дозволяє автоматизувати всі процеси надання меддопомоги.

Систему презентував заслужений машинобудівник України, почесний президент компанії-розробника Михайло Фількін. За його словами, «МІТІС Дніпро МТ» вирішує низку важливих питань:

Організує автоматизований обіг усіх медичних записів. В систему завантажено 100 форм, які заповнюють лікарі в процесі роботи. Швидкість заповнення цих документів скорочується до лічених хвилин і навіть секунд. Зберігає в електронному вигляді всі історії хвороб пацієнтів. Наприклад, в обласній дитячій лікарні за 2 роки накопичилось 80 тис. таких документів. Вони знадобляться у разі повторної госпіталізації хворого, виникнення конфліктних ситуацій тощо. Дозволяє під час хірургічного втручання отримувати на одному моніторі всі результати медичних досліджень (рентген, комп’ютерна томографія, УЗД, аналізи тощо). Забезпечує цілодобовий віддалений доступ головного лікаря та його заступників до документів лікарні. Керівник на смартфоні чи планшеті бачить, що наразі відбувається у його закладі, які пацієнти поступили та які перебувають на лікуванні. Дозволяє слідкувати за обігом медичних препаратів та всіх розхідних матеріалів. До системи підключать комп’ютери старшої медсестри та складського приміщення закладу. Спрощує систему звітності, яку лікарня надає НСЗУ для отримання коштів за пацієнтів.

На презентацію були присутні головні лікарі Новомосковської міської лікарні та Новомосковської ЦРЛ ІЛ, Новомосковського ЦПМСД, а також стоматологічної поліклініки. Вони змогли поставити розробникам програмного забезпечення усі питання, які їх хвилювали.

«Ми скорочуємо паперові роботи і збільшуємо кількість часу для наших пацієнтів, що покращить якість надання медичної допомоги. Наші головні лікарі повинні розуміти, що такі системи існують на ринку, – розповідає заступник міського голови Новомосковська Катерина Ханова. – Неможливо щось прорахувати, до чогось прийти, якщо ми не розуміємо, що це. Сьогодні ми повинні розуміти, а завтра ми будемо рахувати».

Для впровадження «МІТІС Дніпро МТ» кожному лікарю потрібно надати комп’ютер з екраном діагоналлю 24" (у крайніх випадках – один на двох). Потрібно придбати і встановити в лікарні мінімум два сервери, щоб навіть у випадку відключення інтернету, був вільний доступ до всієї медичної документації.

Інформація, фото та ВІДЕО -  прес-служби Новомосковської міської ради.

Читайте також: Новомосковські депутати ухвалили звернення до керівництва країни

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...