• Головна
  • Новомосковські депутати ухвалили звернення до керівництва країни
13:40, 19 січня 2021 р.

Новомосковські депутати ухвалили звернення до керівництва країни

Новомосковські депутати ухвалили звернення до керівництва країни

19-го січня на позачерговій сесії Новомосковської міської ради депутати ухвалили звернення до Президента України, Кабінету Міністрів та Верховної Ради про необхідність зменшити ціни на газ та електропостачання й ввести мораторій на зростання вартості енергоносіїв.

Текст листа оголосив секретар міської ради Володимир Арутюнов. Зокрема у ньому йдеться:

Новомосковські депутати ухвалили звернення до керівництва країни, фото-1

"Платоспроможність українських родин суттєво погіршилась, а ціни на електричну енергію та газ невпинно зростають. Разом з цим накопичуються борги населення, а все це веде до збільшення соціальної напруженості, політичної нестабільності та економічних потрясінь".

У прес-службі міської ради з цього приводу зазначили:

"Депутати Новомосковської міської ради у своєму зверненні посилаються на статтю 48 Конституції України, яка гарантує кожному громадянину України право на достойний життєвий рівень для себе та своєї сім’ї. А підвищення тарифів на комунальні послуги призведе до прямого порушення прав українських громадян. Депутати звернулись до Президента України як гаранта Конституції стосовно недопущення чергового зниження рівня життя населення. Від Кабінету Міністрів вони вимагають скасувати рішення, що призвели до зростання тарифів, та впровадити мораторій на підвищення тарифів на ЖКП. А від Верховної Ради новомосковські обранці очікують змін в законодавстві для впорядкування ціноутворення, що має стати прозорим. Депутати також наполягають, щоб в державному бюджеті України на 2021 рік передбачили повноцінне фінансування субсидій на комунальні послуги для населення".

ВІДЕО

Читайте також: Мешканці Новомосковська підготували лист-вимогу до Уряду країни та Президента

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...