• Головна
  • У Новомосковську розпочався конкурс: «Кращий благоустрій територій шкіл та садочків»
УВАГА: КОНКУРС!
10:13, 16 липня 2020 р.

У Новомосковську розпочався конкурс: «Кращий благоустрій територій шкіл та садочків»

УВАГА: КОНКУРС!
У Новомосковську розпочався конкурс: «Кращий благоустрій територій шкіл та садочків»

Шановні працівники закладів освіти! Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі «Кращий двір, кращий балкон, краща територія закладу освіти в м. Новомосковськ» в номінації «Кращий благоустрій територій шкіл та садочків».

Мета конкурсу: поліпшення благоустрою міста, залучення жителів м. Новомосковськ до участі у спільній роботі по благоустрою, озелененню та покращенню санітарного стану будівель, прилеглих та дворових територій, активізація діяльності органів територіального громадського самоврядування, міських служб в питаннях благоустрою, належного утримання житлового фонду.

У Новомосковську розпочався конкурс: «Кращий благоустрій територій шкіл та садочків», фото-1

Правила участі у конкурсі: до участі у Конкурсі запрошуються заклади освіти (школи і садочки). Для участі в номінації «Кращий благоустрій територій шкіл та садочків» необхідно до відділу з питань інфраструктури та інвестицій Новомосковської міської ради з 10 липня по 31 липня поточного року. (вул. Гетьманська, 14, каб. № 6) надати наступне:

- заяву про учасника Конкурсу в електронному та друкованому вигляді;

- кольорові фотографії, зроблені не раніше ніж 1 липня поточного року.

З 01 серпня по 14 серпня конкурсна комісія виїжджає до закладів освіти для оцінки благоустрою на місці та розглядає завки за наступними критеріями:належний архітектурно-естетичний вигляд фасаду будівлі; благоустрій прилеглої території (наявність тротуарної плитки, належне утримання зелених насаджень, газонів та квітників); наявність та благоустрій спортивних майданчиків;наявність договору на вивезення твердих побутових відходів;наявність урн для сміття з поліетиленовими мішками на шкільній території та при вході у школу; утримання прилеглої території в належному санітарному стані (прибирання сміття, викошування бур’янів); наявність діючого зовнішнього освітлення на території школи, садочка.З 20 серпня по 8 вересня розпочинається голосування за заявки учасників на сайті www.0569.com.ua

З 9 вересня до 15 вересня - перевірка результів голосування. Підсумки Конкурсу буде оголошено до 18 вересня.

Призи: за результатами Конкурсу переможці у цій номінації отримають дипломи та сертифікати на придбання необхідного інвентаря, виконання ремонтних робіт на суму:

І місце - 10 тис. грн.,

ІІ місце - 7 тис. грн.,

ІІІ місце - 5 тис. грн.

Нагородження переможців Конкурсу сертифікатом відбудеться під час святкових заходів з нагоди Дня міста.

Реалізація заявок-переможців: Придбання необхідних для закладу освіти товарів, проведення ремонтних робіт, робіт з благоустрою (проводяться відповідно до поданих заявок переможців Конкурсу в межах коштів за виданими сертифікатами). Протягом 10 днів після оголошення результатів Конкурсу переможець подає заявку в межах виграного преміального фонду. До 31 грудня 2020 року відбудеться реалізація заявкок-переможців.

Інформаційний партнер конкурсу - www.0569.com.ua

Голосування буде проходити на сайті - www.0569.com.ua

Шановні працівники закладів освіти! Кожен день Ви проводите комплексні природоохоронні роботи з благоустрою, забезпеченню належного санітарного стану та з озеленення територій закладів освіти. Прийшов час показати свої здобутки містянам. Розкажи про створений благоустрій та отримай подарункові сертифікати! Зробимо Новомосковськ кращим!

Читайте також: У Новомосковську КОНКУРС!: візьміть участь у номінації "Кращий балкон"

Та У Новомосковську запрошують взяти участь у конкурсі "Кращий двір"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...