• Головна
  • У Новомосковську КОНКУРС!: візьміть участь у номінації "Кращий балкон"
КОНКУРС!!!
17:47, 13 липня 2020 р.

У Новомосковську КОНКУРС!: візьміть участь у номінації "Кращий балкон"

КОНКУРС!!!
У Новомосковську КОНКУРС!: візьміть участь у номінації "Кращий балкон"

Шановні новомосковці! Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі «Кращий двір, кращий балкон, краща територія закладу освіти в м. Новомосковськ» в номінації «Кращий балкон» серед багатоповерхових будинків.

Мета конкурсу: Поліпшення благоустрою міста, залучення жителів м. Новомосковськ до участі у спільній роботі по благоустрою, озелененню та покращенню санітарного стану будівель, прилеглих та дворових територій, активізації діяльності органів територіального громадського самоврядування, міських служб в питаннях благоустрою, належного утримання житлового фонду.

У Новомосковську КОНКУРС!: візьміть участь у номінації "Кращий балкон", фото-1

Правила участі у конкурсі:

До участі у Конкурсі запрошуються об’єднання співвласників багатоповерхових будинків, мешканці багатоповерхових будинків. Для участі в номінації «Кращий балкон» серед багатоповерхових будинків необхідно до відділу з питань інфраструктури та інвестицій Новомосковської міської ради з 10 липня по 31 липня поточного року. (вул. Гетьманська, 14, каб. № 6) надати наступне:

- заяву про учасника Конкурсу в електронному та друкованому вигляді;

- кольорові фотографії, зроблені не раніше ніж 1 липня поточного року.

З 01 серпня по 14 серпня конкурсна комісія виїжджає на об’єкти для оцінки благоустрою на місці та розглядає заявки за наступними критеріями:

- всі елементи балкона знаходяться у належному технічному і санітарному стані, без ушкоджень;

- виконане озеленення балкону за допомогою рослин, атрибутів декоративного характеру тощо;

- відсутність заборгованості за житлово-комунальні послуги. З 20 серпня по 8 вересня розпочинається голосування за заявки учасників на сайті www.0569.com.ua З 9 вересня до 15 вересня - перевірка результів голосування. Підсумки Конкурсу підводяться конкурсною комісією до 18 вересня.

Призи: За результатами Конкурсу переможці у цій номінації отримають дипломи та сертифікат на придбання товарів для свого балкону, виконання ремонтних робіт, робіт з благоустрою балкону на суму:

І місце - 2 тис. грн.,

ІІ місце - 1,5 тис. грн.,

ІІІ місце - 1тис. грн.

Нагородження переможців Конкурсу сертифікатом відбудеться під час святкових заходів з нагоди Дня міста. Небайдужі містяни своєю щоденною невтомною працею намагаються зробити Новомосковськ кращим і привабливим.

Прийшов час показати свої здобутки містянам. Шановні новомосковці, запрошуємо вас взяти участь у конкурсі. Розкажи про створений благоустрій та отримай подарункові сертифікати! Зробимо Новомосковськ кращим!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...