• Головна
  • У Новомосковську запрошують взяти участь у конкурсі "Кращий двір"
УВАГА: КОНКУРС!
18:02, 14 липня 2020 р.

У Новомосковську запрошують взяти участь у конкурсі "Кращий двір"

УВАГА: КОНКУРС!
У Новомосковську запрошують взяти участь у конкурсі "Кращий двір"

Шановні новомосковці! Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі «Кращий двір, кращий балкон, краща територія закладу освіти в м. Новомосковськ» в номінації «Кращий двір» серед багатоповерхових будинків.

Мета конкурсу: поліпшення благоустрою міста, залучення жителів м. Новомосковськ до участі у спільній роботі по благоустрою, озелененню та покращенню санітарного стану будівель, прилеглих та дворових територій, активізації діяльності органів територіального громадського самоврядування, міських служб в питаннях благоустрою, належного утримання житлового фонду.

У Новомосковську запрошують взяти участь у конкурсі "Кращий двір", фото-1

Правила участі у конкурсі: до участі у Конкурсі запрошуються об’єднання співвласників багатоповерхових будинків, мешканці багатоповерхових будинків. Для участі в номінації «Кращий двір» серед багатоповерхових будинків необхідно до відділу з питань інфраструктури та інвестицій Новомосковської міської ради з 10 липня по 31 липня поточного року. (вул. Гетьманська, 14, каб. № 6) надати наступне:

- заяву про учасника Конкурсу в електронному та друкованому вигляді;

- кольорові фотографії, зроблені не раніше ніж 1 липня поточного року.

З 01 серпня по 14 серпня конкурсна комісія виїжджає на об’єкти для оцінки благоустрою на місці та розглядає завки за наступними критеріями: участь мешканців у спільній роботі по благоустрою і озелененню прибудинкової території, підтриманню чистоти і порядку, ремонту і збереженню спортивних конструкцій, дитячих майданчиків, проявлення ініціативи у естетичному оформленні двору; наявність та утримання місць відпочинку, лавок;озеленення двору, наявність клумб, газонів і інших насаджень та їх утримання;охайність вигляду фасадів будинків та наявність номерних знаків і табличок з назвою вулиць на будинках; наявність конструкцій для сушіння білизни; наявність і утримання в чистоті урн для сміття; наявність і стан дворового дитячого та спортивного майданчику.

З 20 серпня по 8 вересня розпочинається голосування за заявки учасників на сайті www.0569.com.ua

З 9 вересня до 15 вересня - перевірка результів голосування.

Підсумки Конкурсу подводяться конкурсною комісією до 18 вересня. Призи:

За результатами Конкурсу переможці у цій номінації отримають дипломи та сертифікат на придбання товарів для двору, виконання ремонтних робіт, робіт з благоустрою двору на суму:

І місце - 15 тис. грн.,

ІІ місце - 10 тис. грн.,

ІІІ місце - 7 тис. грнГолосування буде проходити на сайті - https://www.0569.com.ua

Нагородження переможців Конкурсу сертифікатом відбудеться під час святкових заходів з нагоди Дня міста.

Реалізація заявок-переможців: придбання необхідного для благоустрою двору, проведення ремонтних робіт буде проводиться відповідно до поданих заявок переможців Конкурсу в межах коштів за виданими сертифікатами. Протягом 10 днів після оголошення результатів Конкурсу переможець подає до Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради заявку на виконання ремонтних робіт, робіт з благоустрою (за вибором переможця) в межах виграного преміального фонду. До 31 грудня 2020 року комунальними підприємствами міста відбудеться реалізація заявко-переможців.

Небайдужі містяни своєю щоденною невтомною працею намагаються зробити Новомосковськ кращим і привабливішим. Прийшов час показати свої здобутки містянам. Шановні новомосковці, запрошуємо вас взяти участь у конкурсі «Кращий двір, кращий балкон, краща територія закладу освіти в м. Новомосковськ» в номінації «Кращий двір» серед багатоповерхових будинків. Розкажи про створений благоустрій та отримай подарункові сертифікати! Зробимо Новомосковськ кращим!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...