• Главная
  • У Новомосковську запрошують взяти участь у конкурсі "Кращий двір"
УВАГА: КОНКУРС!
18:02, 14 июля 2020 г.

У Новомосковську запрошують взяти участь у конкурсі "Кращий двір"

УВАГА: КОНКУРС!
У Новомосковську запрошують взяти участь у конкурсі "Кращий двір"

Шановні новомосковці! Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі «Кращий двір, кращий балкон, краща територія закладу освіти в м. Новомосковськ» в номінації «Кращий двір» серед багатоповерхових будинків.

Мета конкурсу: поліпшення благоустрою міста, залучення жителів м. Новомосковськ до участі у спільній роботі по благоустрою, озелененню та покращенню санітарного стану будівель, прилеглих та дворових територій, активізації діяльності органів територіального громадського самоврядування, міських служб в питаннях благоустрою, належного утримання житлового фонду.

У Новомосковську запрошують взяти участь у конкурсі "Кращий двір", фото-1

Правила участі у конкурсі: до участі у Конкурсі запрошуються об’єднання співвласників багатоповерхових будинків, мешканці багатоповерхових будинків. Для участі в номінації «Кращий двір» серед багатоповерхових будинків необхідно до відділу з питань інфраструктури та інвестицій Новомосковської міської ради з 10 липня по 31 липня поточного року. (вул. Гетьманська, 14, каб. № 6) надати наступне:

- заяву про учасника Конкурсу в електронному та друкованому вигляді;

- кольорові фотографії, зроблені не раніше ніж 1 липня поточного року.

З 01 серпня по 14 серпня конкурсна комісія виїжджає на об’єкти для оцінки благоустрою на місці та розглядає завки за наступними критеріями: участь мешканців у спільній роботі по благоустрою і озелененню прибудинкової території, підтриманню чистоти і порядку, ремонту і збереженню спортивних конструкцій, дитячих майданчиків, проявлення ініціативи у естетичному оформленні двору; наявність та утримання місць відпочинку, лавок;озеленення двору, наявність клумб, газонів і інших насаджень та їх утримання;охайність вигляду фасадів будинків та наявність номерних знаків і табличок з назвою вулиць на будинках; наявність конструкцій для сушіння білизни; наявність і утримання в чистоті урн для сміття; наявність і стан дворового дитячого та спортивного майданчику.

З 20 серпня по 8 вересня розпочинається голосування за заявки учасників на сайті www.0569.com.ua

З 9 вересня до 15 вересня - перевірка результів голосування.

Підсумки Конкурсу подводяться конкурсною комісією до 18 вересня. Призи:

За результатами Конкурсу переможці у цій номінації отримають дипломи та сертифікат на придбання товарів для двору, виконання ремонтних робіт, робіт з благоустрою двору на суму:

І місце - 15 тис. грн.,

ІІ місце - 10 тис. грн.,

ІІІ місце - 7 тис. грнГолосування буде проходити на сайті - https://www.0569.com.ua

Нагородження переможців Конкурсу сертифікатом відбудеться під час святкових заходів з нагоди Дня міста.

Реалізація заявок-переможців: придбання необхідного для благоустрою двору, проведення ремонтних робіт буде проводиться відповідно до поданих заявок переможців Конкурсу в межах коштів за виданими сертифікатами. Протягом 10 днів після оголошення результатів Конкурсу переможець подає до Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради заявку на виконання ремонтних робіт, робіт з благоустрою (за вибором переможця) в межах виграного преміального фонду. До 31 грудня 2020 року комунальними підприємствами міста відбудеться реалізація заявко-переможців.

Небайдужі містяни своєю щоденною невтомною працею намагаються зробити Новомосковськ кращим і привабливішим. Прийшов час показати свої здобутки містянам. Шановні новомосковці, запрошуємо вас взяти участь у конкурсі «Кращий двір, кращий балкон, краща територія закладу освіти в м. Новомосковськ» в номінації «Кращий двір» серед багатоповерхових будинків. Розкажи про створений благоустрій та отримай подарункові сертифікати! Зробимо Новомосковськ кращим!

0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...