• Главная
  • На засіданні виконкому Новомосковської міської ради представили проект бюджету міста на наступний рік
15:46, 29 ноября 2019 г.

На засіданні виконкому Новомосковської міської ради представили проект бюджету міста на наступний рік

На засіданні виконкому Новомосковської міської ради представили проект бюджету міста на наступний рік

27 листопада на засіданні виконавчого комітету Новомосковської міської ради заступник міського голови, начальник фінансового управління Тетяна Дакова представила проект бюджету міста на наступний рік.

У місцевий кошторис наступного року заклали:

- доходи міського бюджету у сумі 435 679 200 гривен, у тому числі доходи загального фонду місцевого бюджету – 435 679 200 гривень та доходи спеціального фонду місцевого бюджету – 0 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;

- видатки місцевого бюджету у сумі 435 679 200 гривень, у тому числі видатки загального фонду місцевого бюджету – 435 644 200 гривень та видатки спеціального фонду місцевого бюджету – 35 000 000 гривень;

Згідно проекту рішення:

- оборотний залишок бюджетних коштів місцевого бюджету у розмірі 1 000 000 гривень, що становить 0,23 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету;

- резервний фонд місцевого бюджету у розмірі 2 000 000 гривень, що становить 0,46 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету.

Тетяна Дакова також детально повідомила про суми субвенцій міському бюджету від обласного та державного, а також про витрати на діючі в місті програми розвитку та інше.

В зв’язку з тим, що деякі члени виконкому виявили бажання детальніше продивитися бюджетні запити та вникнути в те, як був сформований саме такий бюджет, голосування за документ відклали на 2 дні.

Тетяну Дакову зобов’язали ознайомити членів виконкому з документами, на що головний фінансист міста відповіла, що не бачить тут жодної проблеми і вже зараз готова надати усі необхідні роз’яснення.

На засіданні виконкому Новомосковської міської ради представили проект бюджету міста на наступний рік, фото-1

Члени виконкому також спробують пошукати способів збільшення дохідної частини бюджету.

Як зазначив на засіданні Новомосковський міський Голова, приймуть бюджет після доопрацювання на найближчій сесії. Буде це, орієнтовно, в середині грудня.

Читайте також: Новомосковський палац культури «Металург» включили в перелік об’єктів, які підлягають приватизації

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...