Власники домашніх електростанцій Дніпропетровщини заробили 70 мільйонів гривень на енергії сонця

Власники домашніх електростанцій Дніпропетровщини заробили 70 мільйонів гривень на енергії сонця, Ольга

З початку року власники домашніх електростанцій Дніпропетровщини заробили 70 мільйонів гривень на енергії сонця.

Про це повідомили в ДТЄК «Дніпровські енергетичні послуги».

За інформацією підприємства, Дніпропетровщина залишається лідером в Україні за кількістю побутових електростанцій. Наразі в області є 1546 домогосподарств, що генерують електроенергію для власних потреб, а надлишок продають у мережу.

У середньому, один побутовий виробник електроенергії Дніпропетровщини, окрім себе, забезпечує світлом ще 9 родин. За І півріччя року вказані виробники продали у мережу 16 млн кВт∙год та отримали понад 70 мільйонів гривень доходу. Усі нарахування та виплати здійснює постачальник «Дніпровські енергетичні послуги» за «зеленим» тарифом, що встановлений державою.

«Українські родини підтримують світовий тренд і продовжують активно переходити на «чисту» електроенергію. Дніпропетровщина впевнено тримає першість у цьому питанні. Приватні енергоотримувачі області роблять свій внесок у розвиток енергонезалежності країни. Ми піклуємося, щоб усі виплати за «зеленим» тарифом були здійснені своєчасно та у повному обсязі», - сказав директор «Дніпровських енергетичних послуг» Юрій Федько.

Лише з початку 2019 року на Дніпропетровщині встановлено 664 нових домашніх електростанцій. Найбільше їх розташовано у Нікопольському районі.

Усього за даними Держенергоефективності, станом на 1 липня цього року в Україні налічується понад 12 тисяч домогосподарств із сонячними електростанціями загальною потужністю 280 мВт.

Читайте також: Юні фото- та відеомитці з Піщанської ОТГ отримали найвищі нагороди міжнародного фестивалю

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии