![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
13:43, 2 серпня 2019 р.
Юні фото- та відеомитці з Піщанської ОТГ отримали найвищі нагороди міжнародного фестивалю
![Юні фото- та відеомитці з Піщанської ОТГ отримали найвищі нагороди ... Юні фото- та відеомитці з Піщанської ОТГ отримали найвищі нагороди міжнародного фестивалю](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вихованці студії аудіовізуального мистецтва «Кадр», що при Знаменівському закладі загальної середньої освіти Піщанської ОТГ, посіли на міжнародному фестивалі перші місця в номінаціях «Фотомистецтво» та «Відеомистецтво».
Представили на фестивалі свої роботи і перемогли: Людмила Гончар, Ольга Гончар, Микола Попков, Катерина Варава та Анастасія Варава.
![Юні фото- та відеомитці з Піщанської ОТГ отримали найвищі ..., фото-1 Юні фото- та відеомитці з Піщанської ОТГ отримали найвищі нагороди міжнародного фестивалю, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Наразі триває фінал ХІІІ дитячого Міжнародного конкурсу-фестивалю «Усі ми діти твої, Україно!» в одному з найкращих міст відпочинку, Українському дитячому центрі «Молода гвардія» в місті Одеса (з 15 липня по 4 серпня).
![Юні фото- та відеомитці з Піщанської ОТГ отримали найвищі ..., фото-2 Юні фото- та відеомитці з Піщанської ОТГ отримали найвищі нагороди міжнародного фестивалю, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Ця, грандіозна за своїм масштабом мистецька подія відбувається завдяки спільним зусиллям кількох державних інституцій: Міністерства освіти та науки України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства культури України, а також громадської організації «Міжнародна освітньо-культурна Асоціація».
Цьогоріч в творчих змаганнях беруть участь понад 580 учасників з усієї країни та з-за кордону. Діти демонструють свої вміння та надбання в найрізноманітніших мистецьких жанрах.
![Юні фото- та відеомитці з Піщанської ОТГ отримали найвищі ..., фото-3 Юні фото- та відеомитці з Піщанської ОТГ отримали найвищі нагороди міжнародного фестивалю, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Окрім конкурсних змагань, для дітей на фестивалі передбачена також велика програма відпочинку та оздоровлення.
![Юні фото- та відеомитці з Піщанської ОТГ отримали найвищі ..., фото-4 Юні фото- та відеомитці з Піщанської ОТГ отримали найвищі нагороди міжнародного фестивалю, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
«Наш кіногурток почав працювати у Знаменівці ще у 1992 році при ЗОШ № 2. Тоді я вчила цьому мистецтву діток «на Діброві». З 2005 року ми почали займатися в новій будівлі Знаменівській школи № 1. Дітки приймаються в гурток з 1-го класу. Спочатку ми вивчаємо ази кіноосвіти, потім знайомимося з апаратурою та мистецтвом фото- та відео- зйомки. А вже після цього беремося знімати. Фільми робимо анімаційні, документальні, ігрові. Допомагають нам методично в Дніпропетровській обласній кіностудії «Веснянка», - розповіла нашому кореспонденту багаторічний керівник Знаменівського гуртка-студії аудіовізуального мистецтва «Кадр» Любов Герасименко.
![Юні фото- та відеомитці з Піщанської ОТГ отримали найвищі ..., фото-5 Юні фото- та відеомитці з Піщанської ОТГ отримали найвищі нагороди міжнародного фестивалю, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
Наставниця переможців також повідомила, що її вихованці - неодноразові переможці обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалів. Нещодавно, наприклад, привезли відразу 7 грамот з екологічного фестивалю, який проходив у червні в Миколаєві.
Переглянувши досягнення юних знаменівчан та, відібравши певні роботи, організатори фестивалю в Одесі запросили студійців «Кадру» відразу на фінал.
«І от, маємо неймовірний результат – перші місця в двох номінаціях. Мої вихованці дуже талановиті і мають велике бажання навчатися далі. Та у нас зараз постала проблема фінансування. З деяких пір наша студія повинна вже утримуватися з бюджету Піщанської громади. І ми дуже сподіваємося, що кошти знайдуться. Не можна ж травмувати дітей. Зараз готуємо, підписаний батьками гуртківців, лист-звернення в адміністрацію ОТГ», - пораділа результатам та висловила своє занепокоєння Любов Герасименко.
Ольга Кібарова
Читайте також: Спортсмени Піщанської ОТГ здобули 2 золота, вперше взявши участь у турнірі з пауерліфтингу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...