• Спортсмени Піщанської ОТГ здобули 2 золота, вперше взявши участь у турнірі з пауерліфтингу
15:36, 28 липня 2019 р.

Гирьовики ФСК «Камелот» Піщанської об’єднаної територіальної громади вибороли 2 золота, вперше взявши участь у обласному турнірі з пауерліфтингу.

Пройшли традиційні змагання, присвячені Заслуженому тренеру України, першому президенту Дніпропетровської обласної федерації пауерліфтингу Олегу Кравченку, 27 липня у місті Дніпро.

Спортсмени Піщанської ОТГ здобули 2 золота, вперше взявши участь у турнірі з пауерліфтингу, фото-1

Зібралися на відкритий турнір спортсмени з багатьох міст країни, зокрема: Київа, Харкова, Дніпра, Камянського, Миргорода, Черкаської ОТГ та інших.

Усього в змагання взяли участь близько 100 важкоатлетів.

«Нашу громаду представили 3-є спортсменів. Досвіду участі у турнірах зі станової тяги ми ще не мали, от вирішили проявити себе і у цьому виді спорту: подали заявку. Результати тішать. Є привід пишатися: у категорії «дівчата» І місце – Вікторія Онищук; у категорії «юнаки» І місце – Іван Резніченко; у категорії «чоловіки» ІІ місце – Олег Кожушко», - розповів нашому кореспонденту наставник переможців, тренер з гирьового спорту, неодноразовий переможець та призер різного рівня змагань, майстер спорту Сергій Кожушко.

Сергій Кожушко також повідомив, що з задоволенням взяв би участь у змаганнях і сам, але має травму. Тренер також розповів, що на турнірі виступив ще один представник Піщанської ОТГ – Гліб Макаров (Новоселівка). Але його заявка на участь у змаганнях була від дніпровського клубу. Хлопець не сподівався, що на турнір з пауерліфтингу поїдуть піщанські гирьовики. Результат Гліба – ІІ місце.

«До-речі, - додав Сергій Кожушко, - Гліб Макаров є вихованцем видатного спортсмена і тренера Олега Кравченка».

Світлини з допису у групі ФСК «Камелот» у фейсбук.