• Головна
  • Новомосковські веслувальники здобули чемпіонські звання на позичених човнах
10:50, 6 червня 2019 р.

Новомосковські веслувальники здобули чемпіонські звання на позичених човнах

Новомосковські веслувальники здобули чемпіонські звання на позичених човнах

Новомосковська спортсменка Анастасія Монашко на всеукраїнських змаганнях з академічного веслування «Золоте весло» виборола золото турніру та головний приз – пару дорогих весел.

Як проінформувала нашого кореспондента тренер чемпіонки Наталія Ляльчук, такий результат дев’ятикласниця міської ЗОШ № 7 показує вже вп’яте за три роки проведення цих змагань. І п’ять пар весел (загальна вартість 2000 євро), завдяки їй, має міська спортивна секція.

Новомосковські веслувальники здобули чемпіонські звання на позичених човнах, фото-1

Значне досягнення на першому етапі перегонів з академічного веслування Кадетська ліга «Золоте весло» , які пройшли 31 травня та 1 червня в місті Черкаси показала й семикласниця ЗОШ № 15 міста Новомосковська Вікторія Мішина, здобувши срібло.

«Змагання проходили в мальовничому місці - у відкритій акваторії річки Дніпро поряд з міським пляжем. Тож жителі міста мали змогу спостерігати за цим спортивним дійством. У змаганнях взяли участь майже 200 спортсменів з Київської, Черкаської, Миколаївської, Херсонської та Дніпропетровської областей. Місто Новомосковськ на змаганнях представили 15 юних веслярів. Усі вони відчайдушно боролись та посіли гідні місця . А найбільше порадували дівчата» - додала наставниця чемпіонок.

Тренер дівчат Наталія Ляльчук також розповіла, що на початку червня успішну естафету юних веслярів підхопили їх старші товариші, прийнявши участь у Чемпіонаті країни серед молоді, який пройшов 4-5 червня у Дніпрі. Вони довели, що конкурувати зі спортсменами з міста на Самарі дуже складно. Світлана Дашкевич, випускниця гімназії № 3, а зараз студентка Національної академії фізичного виховання і спорту України, здобула впевнену перемогу у класі човнів четвірка парна легка вага, разом з колегами з Вінницької та Херсонської областей. Також Світлана посіла третє місце у класі човнів одиночка парна.

Новомосковські веслувальники здобули чемпіонські звання на позичених човнах, фото-2

Серед юнаків гідно проявив себе Майко Микита, учень Новомосковської загальноосвітньої школи №1, здобувши срібну нагороду у класі човнів двійка парна легка вага, разом з товаришем із міста Дніпра. Тренери хлопця – Валерій Бондаренко та Руслан Дігтяренко.

Новомосковські веслувальники здобули чемпіонські звання на позичених човнах, фото-3

«Так прикро, що такі спортивні успіхи залишаються неоціненими посадовцями міста. Інвентар секції з академічного веслування Новомосковської ДЮСШа не оновлювався з 1989 року. Щоб конкурувати на рівних з іншими спортсменами, тренерам доводиться побиратися . Сучасний човен "одиночка" був взятий в оренду у колег з Києва за особистий кошт тренера. Човен "четвірка парна" був прийнятий в якості пожертвування від колег з Німеччини. А ось двійку парну взагалі позичили у спортсменів з інваспорту. Щоб надалі виборювати нагороди, для росту спортивного результату, для виходу на міжнародну арену, спортсменам необхідний власний сучасний інвентар. Сподіваємось, що ми будемо почуті», - підсумувала тренер з академічного веслування.

Наталія Ляльчук також проінформувала що зараз веслярі готуються до Чемпіонату області, який відбудеться в Дніпрі наприкінці липня.

                                                                                                     Ольга Кібарова

Читайте також: Новомосковська спортсменка здобула перемогу в «Регаті юних олімпійців»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...