• Новомосковська спортсменка здобула перемогу в «Регаті юних олімпійців»
12:32, 24 жовтня 2018 р.

Новомосковська спортсменка здобула перемогу в «Регаті юних олімпійців»

Новомосковська веслувальниця Анастасія Монашко  виборола перше місце в «Регаті юних олімпійців».

Відкрита першість ДЮСШ “Київ” з академічного веслування серед юнаків та дівчат відбулася 20 жовтня у Києві. Змагання на дистанції 500 метрів проходили у Матвіївській затоці на схилах  берегів Дніпра. У них брали участь юні спортсмени 6 вікових категорій, в тому числі і команда кадетів з Дніпропетровщини.

Наша землячка, вихованка тренера Наталії Ляльчук, стала переможницею змагань на човнах-одиночках. Також у складі нашої команди нагороди вибороли юні веслувальники з Кам’янського і Дніпра.

Переможці та призери регати отримали медалі, дипломи та пам’ятні подарунки від Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України.