У Спаському визначилися в яких випадках і на яку суму штрафуватимуть за багаття

У Спаському визначилися в яких випадках і на яку суму штрафуватимуть за багаття, Алена Тищенко

В селі Спаському Новомосковського району визначилися в яких випадках штрафуватимуть господарів приватних домоволодінь за багаття. А також довели до відома селян розміри штрафів.

Пояснення щодо цього сільський голова Спаського Андрій Горб оприлюднив на своїй сторінці в Фейсбук:

1. Складуть протокол та стовідсотково оштрафують в випадку якщо людина палить листя перед двором.

2.Тимчасово, до укладення договору з відповідним підприємством на вивезення органічного сміття (над цим питанням сільська рада активно працює), толерантне відношення до спалювачів сухої стерні на городах.

До цього пункту Андрій Горб додає, що,в той же час, кожен повинен запам'ятати: коли настане справжнє тепло і нічна температура буде дозволяти відчиняти вікна, порушників, що палитимуть ввечері і вночі штрафуватимуть. Ще буде можливість палити вдень, але тільки в умовах відсутності послуги з вивозу органічного сміття. 

3. Стовідсотково штрафуватимуть розпалювачів багать в оголошених ДСНС умовах підвищеної пожежної небезпеки. В таких випадках незнання законів не звільнятиме від відповідальності. Тобто, якщо буде оголошений підвищений рівень небезпеки, палити не можна буде взагалі ніде і нічого. Це стосується і сіл і території сільради, тобто фермери. В цьому випадку штрафи для порушників максимальні.

 4. З початком дії платної послуги з вивозу органічного сміття, будь яке спалювання буде заборонено.

Передбачені за спалювання штрафи: Перший - мінімальний 340 гривень.  Другий - підвищений. За третє порушення на протязі року - максимальний штраф - 1360 гривень.

Читайте також: В Спаському на порушників правил благоустрою накладатимуть адмінштрафи

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии