• Главная
  • В Спаському на порушників правил благоустрою накладатимуть адмінштрафи
17:28, 27 февраля 2019 г.

В Спаському на порушників правил благоустрою накладатимуть адмінштрафи

В Спаському на порушників правил благоустрою накладатимуть адмінштрафи

В селі Спаському Новомосковського району порушників правил благоустрою каратимуть адмінштрафами. Розмір стягнення, в залежності від міри завданої шкоди, коливатиметься від 340 до 1360 гривень.

Про це повідомив сільський голова Спаського Андрій Горб.

«Відтепер ми можемо накладати адмінштраф згідно статті 152 КУПаП в розмірі від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.  Вже в березні затвердимо на сесії Положення "Про врегулювання питань утримання та поводження з собаками та котами на території населених пунктів сільської ради" і після цього ще додатково отримаємо можливість накладати штраф на тих горе-господарів, що дозволяють своїм собакам гуляти на вулиці», йдеться в повідомленні.

До того ж, за інформацією Андрія Горба, усі сміттєві майданчики села зараз обладнані спеціальними табличками з інформацією щодо правильного поводження з відходами.

Правила з благоустрою та утримання території населених пунктів Спаської сільської ради затвердили рішенням сесії щенаприкінці минулого року.

Мета -забезпечити санітарне та епідемічне благополуччя населення. А також: утримувати в належному стані будівлі, споруди та території населених пунктів сільської ради.

Читайте також:В Спаському стерилізуватимуть безпритульних тварин

0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...