![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
14:23, 24 грудня 2018 р.
Хлопці з Новомосковська вибороли три перших місця на обласному турнірі з футзалу
![Хлопці з Новомосковська вибороли три перших місця на обласному турн... Хлопці з Новомосковська вибороли три перших місця на обласному турнірі з футзалу](/dist-assets/images/cap.jpg)
Відразу три перших місця вибороли хлопці з Новомосковська на обласному новорічному турнірі з футзалу. Найкращу гру на щорічних змаганнях продемонстрували юні футбольні команди усіх трьох вікових категорій міської Дитячо-юнацької спортивної школи, які взяли участь в турнірі. А саме 11, 10 та 9 років.
Другі й треті місця в усіх групах поділили між собою хлопці з Кам’янського та Тернівки.
Проходив турнір в спортивному залі Новомосковської ДЮСШ з 21 по 23 грудня.
Як ми вже повідомляли, в обласному турнірі з футзалу взяли участь дитячі футбольні команди з Новомосковська (ДЮСШ), Дніпра, Новомосковського району, Кам’янського, Синельникова та Тернівки.
Директор Дитячо-юнацької спортивної школи Новомосковська Євген Іщенко розповів нашому кореспонденту, що турнір традиційний. Цього року він проходить вже 35 раз. Присвячений він пам’яті полковника Олександра Сучкова – командира 19-ї Стрілецької дивізії, яка в вересні 1943 року звільнила Новомосковськ від нацистів.
Євген Іщенко також повідомив, що вчать юних новомосковських футболістів майстерно володіти м’ячем та досягати успіхів в цьому виді спорту тренери ДЮСШ - Олександр Сігєєв та Віталій Ягодка.
Читайте також: В Перещепиному відсвяткували Святого Миколая
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...