![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
14:36, 21 грудня 2018 р.
В Перещепиному відсвяткували Святого Миколая
![В Перещепиному відсвяткували Святого Миколая В Перещепиному відсвяткували Святого Миколая](/dist-assets/images/cap.jpg)
19 грудня в Перещепиному відсвяткували Святого Миколая у власній Школі мистецтв. Напередодні, рішенням сесії громади, заклад з власності Новомосковського району прийняли у власність Перещепинської об’єднаної територіальної громади.
Як повідомила нашому кореспонденту директор, поки що районної, а в недалекому майбутньому, після перепризначення, Перещепинської школи мистецтв Олена Пред, чобіток Святого Миколая цього року вперше ступив на землю громади.
Керівник школи розповіла, що свято було масове, з особливою, піднесеною атмосферою. Готували його спільно з Голубівським Будинком культури та за допомоги керівництва громади. Усього запросили на музично-театралізоване дійство «Гостини Святого Миколая» близько 500 дітей початкових класів усіх дитячих освітніх закладів. Лише від мистецької школи було 87 учнів.
Олена Пред також додала, що кожна присутня в залі дитина отримала той чи інший подарунок. На сцені ж закладу, в театралізованій постановці продемонстрували свої таланти творчі особистості громади та, зокрема, Перещепинської школи мистецтв. Особливий же, яскравий образ Святого Миколая створив працівник Голубівського будинку культури - харизматичний Сергій Немченко.
А ще, до свята учні художнього класу мистецького закладу підготували новорічну виставку малюнків.
Зрежисувала ж феєричне дійство заступник директора Перещепинської школи мистецтв – Тетяна Маласай.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...