• Головна
  • Новомосковську амбулаторію визнали кращою в області
09:17, 22 лютого 2018 р.

Новомосковську амбулаторію визнали кращою в області

Новомосковську амбулаторію визнали кращою в області

20 лютого 2018 року на засіданні Дніпропетровської обласної асоціації сімейної медицини відбулося нагородження переможців конкурсу «Краща амбулаторія сімейної медицини Дніпропетровської області 2017 року».

Про це повідомив відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби Новомосковської міської ради.

За підсумками конкурсу перше місце в обласному конкурсі посіла Новомосковська амбулаторія сімейної медицини №4 міського центру первинної медико-санітарної допомоги. Колектив Новомосковського міського центру ПМСД нагородили Подякою департамент у охорони здоров’я облдержадміністрації, ноутбуком та пам’ятною тарілкою з Петриківським розписом.

Новомосковську амбулаторію визнали кращою в області, фото-1

В конкурсі брали участь понад 90 амбулаторій з усіх міст і районів Дніпропетровщини. Комісією департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, куди увійшли представники кафедр медакадемії, провідні спеціалісти - медики за спеціальностям и педіатрія, гінекологія, сестринська справа, представники територіальних лікувальних закладів, вивчалося багато аспектів діяльності лікувальних закладів, представлених на конкурс. В першу чергу – доступність медичної допомоги для пацієнтів, в тому числі з обмеженими фізичними можливостями. Якість надання медичної допомоги, наявність медикаментів і витратних матеріалів, охоплення профілактичними щепленнями, безпечність і комфортність надання медичних послуг, дотримання санітарних нормативів і багато іншого.

Після першого етапу до фіналу вийшли 5 амбулаторій з міст Дніпро, Кривий Ріг, Камянське, Новомосковськ та Новомосковського району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#амбулаторія #конкурс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...