![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
12:30, 15 грудня 2022 р.
Нацгвардієць з Дніпропетровщини виграв Кубок Європи з боротьби самбо
![Нацгвардієць з Дніпропетровщини виграв Кубок Європи з боротьби самбо Нацгвардієць з Дніпропетровщини виграв Кубок Європи з боротьби самбо](/dist-assets/images/cap.jpg)
Прес - служба Криворізької військової частини 3011 Націогнальної гвардії України.
Змагання на КубокЄвропи з самбо проходили у місті Брашов в Румунії. За перше місце боролися близько 240 учасників із 13 країн світу: Болгарії, Ізраїлю, Македонії, Франції, Грузії, Румунії та інших. Перше місце у ваговій категорії 64 кг та звання чемпіона Європи виборов криворізький нацгвардієць Едуард Штефанеса.
Військовий професійно займається спортомз семирічного віку, у свої 22 роки вже має звання чемпіона Європи та майстра спорту з боротьби самбо і дзюдо. Криворізьку бригаду Національної гвардії України Едуард Штефанеса на всеукраїнських змаганнях представляв з минулого року, вступивши до лав ЗСУ. До міжнародних змагань гвардієць готувався останні кілька місяців, поєднуючи зі службою спортивні збори та постійні тренування, аби бути в гарній формі та гідно представити Україну на європейському та світовому рівнях.
Здобувши перемогу у змаганнях, Едуард продовжує посилені тренування, аби після нового року представити країну на міжнародних змаганнях з дзюдо.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...