![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
17:09, 16 вересня 2022 р.
Мешканці Новомосковська можуть долучитися до Всесвітнього дня прибирання
![Мешканці Новомосковська можуть долучитися до Всесвітнього дня приби... Мешканці Новомосковська можуть долучитися до Всесвітнього дня прибирання](/dist-assets/images/cap.jpg)
Цієї суботи мешканці області можуть долучитися до Всесвітнього дня прибирання. Людям пропонують привести до ладу прибудинкові території або посортувати сміття. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.
Всесвітній день прибирання пройде під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!». Через війну – без масштабних акцій.«World Cleanup Day» щороку проходить у третю суботу вересня. У 2022 році припав на 17 число. Україна планує приєднатися до мільйонів учасників з понад 190 країн світу.
«Живемо у воєнних реаліях, тож на Дніпропетровщині Всесвітній день прибирання пройде без масових заходів. Попри це, кожен може внести свій вклад у чистоту рідної області. Наприклад, навести лад на прибудинковій території», – зазначила директорка департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОВА Ірина Понікарова.
Минулого року у Всесвітній день прибирання на велику толоку вийшли понад 310 тис українців. Активісти привели до ладу майже 4 тис локацій, вивезли понад 1 тисячу тонн сміття.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...