• Главная
  • Як обрати професію? Фахівці Новомосковського ЦЗ провели урок на цю тему в міських гімназіях
16:33, 30 ноября 2021 г.

Як обрати професію? Фахівці Новомосковського ЦЗ провели урок на цю тему в міських гімназіях

Як обрати професію? Фахівці Новомосковського ЦЗ провели урок на цю тему в міських гімназіях

Спеціалісти Новомосковського міськрайонного центру зайнятості провели профорієнтаційні уроки з учнями міських гімназій неа тему: "Правильний вибір сьогодні – успішне майбутнє!"

Про це розповіли в Центрі.

Так, в рамках Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти фахівці з профорієнтації Новомосковського міськрайонного центру зайнятості 24 – 25 листопада провели профорієнтаційні заходи для 64 учнів 9-х класів Гімназій № 2 та № 12 м. Новомосковська. Їх метою була демонстрація можливостей професійно-технічної освіти та підвищення престижу робітничих професій серед учнівської молоді.

Що робити учням після закінчення 9-го класу? Куди рухатися далі? Як обрати професійний напрямок та навчальний заклад? На ці та інші запитання учні знаходили відповіді разом із фахівцями з профорієнтації Іриною Пасішною та Іриною Санжаревською.

Протягом уроку школярі працювали із формулою вибору професії «хочу – можу – треба»; вчилися дослухатися до себе; визначали свій тип професійної спрямованості та тип мислення. В ігровій формі знайомилися зі світом професій та планували своє майбутнє, а також із навчальними закладами міста.

А запрошений гість – інженер з охорони праці ТОВ «Алекспром» Дмитро Таладіон, наголосив на актуальності саме робітничих професій. Він ознайомив із вимогами до таких професій, як «Електрогазозварювальник», «Слюсар» тощо та розповів про умови праці та рівні заробітних плат працівників товариства.

Крім того, майбутні випускники отримали інформацію щодо актуальних на локальному ринку праці професій та корисні посилання для подальшої роботи у напрямку професійної орієнтації.

Як обрати професію? Фахівці Новомосковського ЦЗ провели урок на цю тему в міських гімназіях , фото-1
Як обрати професію? Фахівці Новомосковського ЦЗ провели урок на цю тему в міських гімназіях , фото-2
Як обрати професію? Фахівці Новомосковського ЦЗ провели урок на цю тему в міських гімназіях , фото-3

Читайте також: Телеканал D1 створив сюжет про тренера секції з академічного веслування Новомосковська Наталію Ляльчук: ВІДЕО

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...