• Головна
  • На семінарі в Перещепинській ТГ говорили про реформування мистецьких шкіл
15:36, 23 жовтня 2021 р.

На семінарі в Перещепинській ТГ говорили про реформування мистецьких шкіл

На семінарі в Перещепинській ТГ говорили про реформування мистецьких шкіл

20 жовтня в місті Перещепине Новомосковського району відбувся семінар для представників місцевих органів управління та мистецьких шкіл на тему «Імплементація норм освітнього законодавства: запровадження нових підходів до організації освітнього процесу в мистецьких школах та забезпечення якості освіти».

Про це розповіли в прес-службі Новомосковської РДА.

Ініціатор заходу – Міністерство культури та інформаційної політики України, яке прагне через діалог донести до громадськості думку про актуальність і винятково позитивний імідж реформи початкової мистецької освіти, що нині триває у нашій державі, а також підготувати керівників мистецьких шкіл та представників органів управлінь мистецькими школами в громадах до запровадження інструментів доступності та якості мистецької освіти та нових форм і підходів до організації освітнього процесу.

Роботу семінару відкрили голова Новомосковської райдержадміністрації Михайло Вишневський і голова Перещепинської міської ради Ярослав Цвіркун та побажали учасникам семінару почерпнути корисні нововведення, а також подякували організаторам за увагу до фахівців Новомосковського району. Михайло Володимирович привітав куратора семінару Колос Тетяну Миколаївну, яка є керівником експертної групи з мистецької освіти МКІП України та висловив надію на подальшу співпрацю з вирішення актуальних питань.

Куратор семінару Колос Тетяна Миколаївна в своїй доповіді наголосила, що це благородна мета - зберегти та захистити мистецькі школи та звернула увагу, що Новомосковський район це найкращий приклад, коли з однієї Перещепинської школи мистецтв новоутворені громади створили 3 мистецькі школи.

Школа мистецтв м. Перещепине та її директор Пред Олена Павлівна з 2017 року впроваджує освітню реформу і є партнером Мінкульту по реформуванню мистецької освіти. На території району вже функціонує 5 мистецьких шкіл, в яких отримують початкову мистецьку освіту близько 1000 учнів.

Семінар відбувся у дружній доброзичливій атмосфері, обмін досвідом та думками дозволив окреслити низку методичних порад та рекомендацій у контексті реформування початкової школи.

Читайте також: Перещепинська школа мистецтв увійшла до десятки кращих практик в Україні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...