• Главная
  • Призначено дату проведення радіодиктанту національної єдності
09:32, 23 октября

Призначено дату проведення радіодиктанту національної єдності

Призначено дату проведення радіодиктанту національної єдності

Призначено дату проведення радіодиктанту національної єдності.

Про це написали у виданні

Радіодиктант національної єдності до Дня української писемності та мови відбудеться 9 листопада о 10:00. Текст читатиме письменник Юрій Андрухович.

«Держкомтелерадіо закликає громадськість долучитися до Радіодиктанту національної єдності, який традиційно відбудеться 9 листопада, до Дня української писемності та мови. Радіодиктант буде транслюватися о 10:00 на всіх платформах Суспільного мовлення», – повідомляє Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

У Держкомтелерадіо нагадують, що флешмоб започаткувала команда Українського радіо у 2000 році. І  запевняють, що за останні роки підхід до нього суттєво змінився.

«Радіодиктант національної єдності – це наймасовіший осінній флешмоб, покликаний звернути увагу на українську мову, популяризувати українську мову. Тож навіть якщо ваша професія ніяк не пов’язана з мовознавством, чи навіть якщо ви поки що не опанували українську мову, Радіодиктант – теж для вас», – зазначив член правління Суспільного мовлення, відповідальний за платформу радіо, керівник проекту «Радіодиктант» Дмитро Хоркін.

У Держкомтелерадіо додають, що традиційно найактивнішими учасниками є школярі, студенти й викладачі навчальних закладів, «але щороку диктант розширює межі – у ньому беруть участь представники найрізноманітніших професій, а також відомі спортсмени, актори, бізнесмени та політики».

Студію для гостей облаштовують у читальній залі Національної бібліотеки імені Вернадського, де й цьогоріч відомі українці писатимуть диктант із дотриманням карантинних вимог.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...