• Главная
  • У одній з шкіл Новомосковського району зафіксували спалах COVID-інфекції
17:28, 15 сентября

У одній з шкіл Новомосковського району зафіксували спалах COVID-інфекції

У одній з шкіл Новомосковського району зафіксували спалах COVID-інфекції

У одному з закладів загальної середньої освіти Новомосковського району (село Знаменівка, - ред.) зафіксували спалах COVID-інфекції.

Про це нашому кореспонденту повідомили в Новомосковському міськрайонному відділі лабораторних досліджень.

Хворобу виявили у 6 учнів. На самоізоляцію, як контактних відправили 200 дітей та 12 вчителів. 290 школярів переведені на дистанційну форму навчання.

Загалом на Новомосковщині з початку року захворіли 13 учнів.

За інформацією лабораторії, у місті Новомосковську та Новомосковському районі щодня реєструються нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Станом на 15.09.2021 рокуза весь час спостереження зареєстровано6985 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, у тому числі серед мешканців міста Новомосковська - 4841 лабораторно підтверджений випадок, серед мешканців Новомосковського району - 2144 випадки.Зареєстровано 234 летальних випадки, у т.ч. по місту Новомосковську – 143, по Новомосковському району - 91. Серед медичних працівників зареєстровано 232 випадкиCOVID-19, з них 4 випадки зі смертельним наслідком.

Прогноз щодо подальшого розвитку епідемічної ситуації з коронавірусної хвороби несприятливий. Чергова хвиля пандемії набирає обертів. Активно розповсюджуються нові мутовані штами коронавірусу, які відрізняються більшою заразністю, викликають тяжкі ускладнення не тільки у людей похилого віку, а також у молодих людей віком 30-40 років. Вже зареєстровані перші 4 випадки коронавірусної хвороби, які викликані «дельта»-варіантом коронавірусу.

Ліків від коронавірусної хвороби не існує. Єдиним захистом від коронавірусної інфекції COVID-19 залишається вакцинація. Щеплення сприяють створенню в організмі людини імунітету, що дозволяє знизити ризик зараження коронавірусом. Щеплення не дають 100% гарантії захисту від COVID-19. Іноді коронавірусна інфекція діагностується й у щеплених. Вакциновані люди, якщо хворіють, то легше переносять хворобу. Вакцинація спрямована на запобігання важкого перебігу коронавірусної інфекції та смертельних наслідків.

Сучасні вакцини, які використовується, не містить живих вірусів, здатних спричинити хворобу. Тому заразитися COVID-19 саме від вакцин неможливо.

Масова вакцинація від COVID-19 триває. Мета вакцинації – сформувати в суспільстві колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби. Але для досягнення цієї мети необхідно імунізувати щонайменше 70% - 80% дорослого населення.

Сьогодні кожен житель країни має можливістьзахистити себе від цієї небезпечної хвороби, має можливістьобрати для щеплення вакцину на свій вибір, а також обрати найближчий пункт щеплення.

Медичні працівники проводять вакцинацію на базі закладів охорони здоров’я у кабінетах щеплень та пунктах щеплень, а також мобільними бригадами, які виїжджають до організованих колективів, професійних груп та маломобільних громадян.

Здійснити запис на вакцинацію можна, зателефонував до свого сімейного лікаря або реєстратури закладу охорони здоров’я.

Сьогодні вакцинація – це єдиний ефективний засіб подолання пандемії COVID-19. Згідно наказу МОЗ України №1907 від 08.08.2021р. контактні вакциновані особи не самоізолюються.

Не слід нехтувати також профілактичними заходами, у тому числі використовувати засоби індивідуального захисту (маски, рукавички), дотримуватися соціальної дистанції.

"Ставтеся відповідльно за своє здоров'я і життя! Захистить себе та своїх близьких – вакцинуйтеся від COVID-19!", - закликають в лабораторії.

Інформацію для сайту підготувала лікар-епідеміолог Лариса Львова

Читайте також:Зміни до карантинної постанови: Кабмін запровадив "жовті" та "зелені" COVID-паспорти

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...