• Главная
  • Зміни до карантинної постанови: Кабмін запровадив "жовті" та "зелені" COVID-паспорти
09:09, 15 сентября

Зміни до карантинної постанови: Кабмін запровадив "жовті" та "зелені" COVID-паспорти

Зміни до карантинної постанови: Кабмін запровадив "жовті" та "зелені" COVID-паспорти

Уряд оновив карантинні правила. Кабмін запровадив в країні "жовті" та "зелені" COVID-паспорти.

Документ буде містити інформацію про повну або часткову вакцинацію, і згідно з яким для всіх щеплених діятимуть привілеї:

- в разі введення жовтого рівня епідемічної небезпеки спростили вимоги до роботи навчальних закладів - вони будуть працювати при наявності не менше 80% працівників із "жовтими" або "зеленими" COVID-сертифікатами.

- обмеження жовтого рівня епіднебезпеки не застосовуватимуться, якщо всі учасники (відвідувачі) і не менше 80% організаторів масових заходів, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, спортзалів і басейнів матимуть "жовтий" або "зелений" COVID-сертифікат.

- у разі введення червоного рівня епіднебезпеки навчальні заклади будуть працювати при наявності "зеленого" COVID-сертифікату у 100% працівників.

Крім того, чинні обмеження червоного рівня не будуть застосовуватися за умови наявності "зеленого" COVID-сертифіката у всіх учасників (відвідувачів), працівників і організаторів масових заходів, зокрема релігійних, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, розважальних закладів, ТРЦ, закладів громадського харчування, ринків, спортзалів і басейнів.

Зазначається, що за наявності у громадян, які перетинають кордон України, "жовтого" або "зеленого" сертифікату про вакцинацію або одужання від COVID-19, вони можуть не проходити самоізоляцію. Це ж стосується і тих, хто прибуває з тимчасово окупованих територій.

Читайте також: Минулої доби на Новомосковщині захворіли на COVID 15 людей

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...