• Главная
  • У Новомосковську відбулася конференція педагогічних працівників
15:13, 29 августа

У Новомосковську відбулася конференція педагогічних працівників

У Новомосковську відбулася конференція педагогічних працівників

27 серпня на подвір'ї ліцею № 11 розпочалася педагогічна конференція, в якій взяли участь: міський голова Сергій Рєзнік, заступник міського голови Ольга Тихонова та керівники навчальних закладів міста.

З доповіддю про аналіз роботи за минулий навчальний рік та пріоритетні напрямки роботи в новому навчальному році виступила начальник управління освіти Ірина Рябоконь. Визначалися пріоритетні шляхи вирішення проблем, що стоять перед освітянами міста, напрацьовувалися можливі форми організації освітнього процесу в разі погіршення епідеміологічної ситуації.

26 серпня, для педагогів на базі різних навчальних закладів були організовані методичні заняття з обміну кращим досвідом роботи, інноваціями та сучасним базовим підґрунтям освітнього процесу.

Вчителі й вихователі мали змогу обговорити питання організації інклюзивного простору, занять з дітьми з особливими освітніми потребами, створення освітнього медіапростору, застосування прийомів психологічного розвантаження учнів тощо.

Нагадаємо, в Новомосковську зроблено перші кроки з реформування системи загальної середньої освіти: рішенням сесії затверджена чітка Програма розвитку освіти міста на 2021-2025 роки, заклади ЗСО трансформовані і вже з 1 вересня в місті почнуть функціонувати 4 ліцеї та 13 гімназій, ліквідовано науково-методичний кабінет управління освіти.

Фото та інформація прес-служби Новомосковської міської ради.

Читайте також: У Новомосковську вшанували пам"ять полеглих за Україну Героїв: фоторепортаж

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...