• Главная
  • У Мінсоцполітики роз'яснили навіщо українцям пенсійні накопичення
15:51, 14 августа

У Мінсоцполітики роз'яснили навіщо українцям пенсійні накопичення

У Мінсоцполітики роз'яснили навіщо українцям пенсійні накопичення

Навіщо українцям пенсійні накопичення, чому взагалі потрібно щось міняти у пенсійній системі – на ці багато інших запитань Міністерство соціальної політики надає відповіді.

Під час дискусій про пенсійні накопичення, як і про будь-яке чутливе для кожного питання, виникають міфи, маніпулювання, страхи та непорозуміння. Протягом багатьох років у людей бракувало інформації на цю тему або інформація була надто «заполітизована» і використовувалась переважно у виборчих перегонах. Тому зараз багатьом важко зорієнтуватись в інформаційному вирі і критично розділити факти та фейки, збудувати власний захист від маніпулювань.

Насправді пенсійне накопичення – це не політичне питання, а це практичне питання фінансової грамотності та відповідального планування власного майбутнього. Низьку фінансову грамотність вказують серед причин бідності більшість економістів-дослідників.

Мінсоцполітики впевнене, що цей бар’єр можна та необхідно долати. Міністерство опублікувало інформаційний матеріал "Запитання та відповіді про накопичувальні пенсії".

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...