![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
15:24, 22 липня 2021 р.
У Новомосковську господарі одного з приватних домоволодінь перекрили містянам вихід до Самари
![У Новомосковську господарі одного з приватних домоволодінь перекрил... У Новомосковську господарі одного з приватних домоволодінь перекрили містянам вихід до Самари](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Новомосковську господарі приватного домоволодіння за адресою провулок Набережний, 12 перекрили містянам вихід до Самари, тобто всупереч законодавству здійснили самозахоплення землі, яка належить громаді.
Обурені мешканці вулиці звернулися до міської влади.
У виконкомі прийняли до відома лист мешканців вказаного провулка від 17 липня стосовно неправомірних дій громадянина С. Бережного щодо перешкоджання доступу мешканцям до річки. Питання розглянули також в Комісії по контролю за використанням та охороні земельних ресурсів територіальної громади.
За результатом виїзду комісії на місце та обстеження був складений акт. Особі, що порушила земельне законодавство направили вимогу за підписом голови Комісії щодо необхідності усунення в добровільному порядку виявленого.
ВІДЕО від "Новик24"
Покарання за такі дії передбачене в Кримінальному кодексі країни.
![У Новомосковську господарі одного з приватних домоволодінь..., фото-1 У Новомосковську господарі одного з приватних домоволодінь перекрили містянам вихід до Самари, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Новомосковську господарі одного з приватних домоволодінь..., фото-2 У Новомосковську господарі одного з приватних домоволодінь перекрили містянам вихід до Самари, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Новомосковську господарі одного з приватних домоволодінь..., фото-3 У Новомосковську господарі одного з приватних домоволодінь перекрили містянам вихід до Самари, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Новомосковську господарі одного з приватних домоволодінь..., фото-4 У Новомосковську господарі одного з приватних домоволодінь перекрили містянам вихід до Самари, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Ольга Кібарова
Читайте також: Місяць без води і +35. Мешканці Губиниської ОТГ готують звернення до усіх можливих інстанцій
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...