Загалом 225 мешканців Новомосковщини не здолали COVID

Загалом 225 мешканців Новомосковщини не здолали COVID

Загалом 225 мешканців Новомосковщини не здолали COVID: 138 – з міста Новомосковськ, 87 – з району.

Про це нашому кореспонденту повідомили в Новомосковському міськрайонному відділі лабораторних досліджень.

За даними оперативного епідеміологічного моніторингу станом на 7 червня серед мешканців міста Новомосковська за весь час спостереження зареєстровано 4664 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19, серед мешканців Новомосковського району - 2035 випадків. 

Серед медичних працівників зареєстровано 226 випадків захворювань на COVID-19, з них 4 випадки зі смертельним наслідком.

«Незважаючи на зменшення нових випадків захворювань не треба нехтувати профілактичними правилами і рекомендаціями. Міністерство охорони здоров’я України та Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендують зробити вакцинацію для того, щоб захистити своє життя та здоров’я, а також своїх близьких, які можуть бути в групі ризику. Мета вакцинації - припинення поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні, зниження смертності та ускладнень від коронавірусної хвороби серед груп ризику, захист персоналу системи охорони здоров’я та інших життєво важливих систем державного значення. Вакцинація від COVID-19 в Україні відбувається добровільно і безоплатно. Для правильної організації роботи необхідно здійснити запис до листа очікувань на вакцинацію, для чого звернутися до свого сімейного лікаря», зазначила зокрема керівник лабораторії Наталія Тараненко.

Медичні працівники проводять вакцинацію на базі закладів охорони здоров’я у кабінетах щеплень та пунктах щеплень, а також мобільними бригадами, які виїжджають до колективів груп ризику.

В Україні щеплюють трьома вакцинами: AstraZeneca/Covishield, Coronavac від Sinovac Biotech і Pfizer.

У світі розроблено три підходи до кампанії: вакцинація груп високого ризику зараження та ризику летального завершення хвороби, вакцинація найбільш соціально активних груп населення (це люди працездатного віку) та масова вакцинація.

Кожна особа відповідає за своє здоров"я і повинна захищати себе шляхом дотримання рекомендованих заходів, у тому числі використовувати засоби індивідуального захисту.

Коронавірус COVID-19, що спричиняє хворобу, віднесений до особливо небезпечних інфекцій, передається від людини до людини респіраторно-крапельним і контактним шляхом. Найбільш небезпечним є контакт з хворим.

Попередити інфікування, знизити ризики зараження допоможе виконання профілактичних заходів:

- уникати скупчень людей і закритих приміщень; при відвідуванні місць масового скупчення людей (магазини, ринки, підприємства й офіси, де здійснюється прийом громадян, тощо), а також у транспортних засобах надягати маску так, щоб вона закривала рот і ніс;

- дотримуватися дистанції 1,5 метри один від одного;

- дотримуватися правил гігієни рук – частіше мити руки з милом або обробляти спиртовмісними антисептиками після відвідування громадських місць, туалету, прибирання, перед приготуванням їжі, тощо; використовувати одноразові рукавички.

- провітрювати приміщення.

Матеріал для сайту 0569 підготувала лікар-епідеміолог Лариса Львова

Читайте також: Тортури звуком: мешканці мікрорайону Кулебівка у Новомосковську потерпають від гулу кабельного заводу

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии