• Главная
  • У Новомосковську пройшла акція "Чистодяка"
13:33, 16 мая 2021 г.

У Новомосковську пройшла акція "Чистодяка"

У Новомосковську пройшла акція "Чистодяка"

У Новомосковську пройшла акція "Чистодяка".

Працівники ІНТЕРПАЙП - учасники акції зібрали більше 100 мішків сміття. Прибирали вони 1,5 кілометрову територію вздовж вулиці Сучкова.

Ініціювали "велике прибирання" у місті в Новомосковській міській раді. Партнерами установи у цій справі виступили ІНТЕРПАЙП НМТЗ та БФ "Тепле серце".

Новомосковський металургійний завод став також генеральним спонсором акції. Зокрема, придбали увесь необхідний інвентар.

Головна мета акції – зменшити кількість стихійних смітників у місті, які давно стали серйозною проблемою для Новомосковська. Майже щодня їх вивозять комунальні служби, але буквально за кілька днів на тих самих місцях з’являється нове сміття. Суттєвою причиною великої засміченості міста, мікрорайонів і екосистем є також відсутність договорів на вивіз сміття у більшості приватних домогосподарств.

Для проведення акції підготували 11 локацій. За кожен зібраний мішок волонтери отримували "Дяки", які потім обмінювали на подарунки.

У Новомосковську пройшла акція "Чистодяка", фото-1
У Новомосковську пройшла акція "Чистодяка", фото-2
У Новомосковську пройшла акція "Чистодяка", фото-3

Читайте також: У Новомосковську цього року планують охопити Договорами на вивіз сміття увесь приватний сектор: міський голова

Та 15 травня у Новомосковську відбудеться акція «Чистодяка»

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...