• Главная
  • ЦНАП Новомосковської РДА трансформують в ЦНАПи при виконкомах територіальних громад
09:05, 11 мая 2021 г.

ЦНАП Новомосковської РДА трансформують в ЦНАПи при виконкомах територіальних громад

ЦНАП Новомосковської РДА трансформують в ЦНАПи при виконкомах територіальних громад

Центр надання адміністративних послуг, Новомосковської райдержадміністрації трансформують в центри надання адміністративних послуг при виконавчих органах відповідних органів місцевого самоврядування (територіальних громад).

Відповідне спільне Розпорядження голови Новомосковської райдержадміністрації Михайла Вишневського та голови Новомосковської міської ради Сергія Рєзніка 27-го квітня оприлюднили на сайті установи.

Документ виданий у відповідності до законодавства про місцеве самоврядування та на виконання Розпорядження голови Дніпропетровської ОДА про затвердження відповідних заходів, а також з метою реалізації державної політики з реформування сфери надання адміністративних послуг, забезпечення переходу до нової системи надання високоякісних, доступних, прозорих АП фізичним та юридичним особам.

Згідно спільного Розпорядження голови РДА та міського голови Новомосковська також створили робочу групу (12 чоловік) з трансформації ЦНАП та затвердили її склад.

Ольга Кібарова

Читайте також: У Новомосковську цього року планують охопити Договорами на вивіз сміття увесь приватний сектор: міський голова

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...