• Головна
  • У Новомосковську поліцейські долучилися до пілотного проєкту «Інспектор ювенальної превенції, як частина освітнього процесу»
13:39, 28 квітня 2021 р.

У Новомосковську поліцейські долучилися до пілотного проєкту «Інспектор ювенальної превенції, як частина освітнього процесу»

У Новомосковську поліцейські долучилися до пілотного проєкту «Інспектор ювенальної превенції, як частина освітнього процесу»

У Новомосковську поліцейські долучилися до пілотного проєкту «Інспектор ювенальної превенції, як частина освітнього процесу».

Про це, за матеріалами Новомосковського РВП, розповіли на сайті Національної поліції Дніпропетровської області.

Майданчиком для його реалізації став міський заклад загальної середньої освіти № 7, а шкільним офіцером - інспекторка сектору ювенальної превенції Наталія Матвієнко.

27 квітня вперше, в якості шкільного офіцера поліції Наталія Матвієнко, з дотриманням карантинних вимог, зустрілася з учнями 7-х класів ввіреного навчального закладу. Вона провела відкритий урок щодо протидії булінгу у дитячому середовищі.

Як зазначила інспекторка, аби робота шкільного офіцера поліції була ефективною, а діти почували себе у школі безпечно впродовж робочого дня вона у взаємодії із адміністрацією навчального закладу буде стежити за навчальним процесом. Також, до повноважень інспекторки входить проведення лекцій на актуальні теми серед школярів, спілкування з учнями, вчителями та батьками. Це сприятиме тому, що діти будуть знати, що у разі необхідності, їм завжди є до кого звертатися за допомогою.

У Новомосковську поліцейські долучилися до пілотного проєкту «Інспектор ювенальної превенції, як частина освітнього процесу» , фото-1

Читайте також: Гілку водогону від Черкаського до Гвардійського (Новомосковський район) реконструюють

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...