• Головна
  • Найпопулярніші стрімери у світі
Новини компаній
12:00, 12 квітня 2021 р.

Найпопулярніші стрімери у світі

Новини компаній

За останні десять років в індустрії ігор відбулася одна з найбільших і найшвидших революцій. Якщо у 2009 році індустрія відеоігор принесла близько 19,7 млрд доларів доходу, то вже через дев'ять років ця цифра збільшилась у шість разів і досягла 119,6 млрд доларів доходу. Так, дохід від відеоігор збільшився на 504% всього за дев’ять років! Як же так сталося, що ми дійшли до цієї точки, адже це зростання не могло з’явитися з нізвідки.

Найпопулярніші стрімери у світі, фото-1

Індустрія відеоігор може приписувати значну частину свого успіху індустрії мобільних ігор. Вірте чи ні, мобільні ігри займають значну частину ринку відеоігор. У 2018 році мобільні ігри становили 47% світового ігрового ринку, принісши прибуток понад 63,2 млрд доларів. Цей підйом мобільних ігор можна пояснити удосконаленням технологій та доступності смартфонів. Подумайте, скільки людей ви знаєте, які не володіють смартфоном? В міру вдосконалення технологій доступ до кращого обладнання стає дешевшим.

Технології стрімко стають все кращими та потужнішими, і ті, хто створює ці технології, постійно вдосконалюються, знаходячи та створюючи способи зниження витрат, роблячи їх більш доступними та безпечними для громадськості. Зі зростанням ігор все більше людей почали грати в них, і соціальна стигма ігор зникла. Цей процес відбувався у нас на очах, і ми всі стали свідками надзвичайного розвитку індустрії кіберспорту.

Найпопулярніші стрімери у світі, фото-2

Кіберспорт являє собою змагальний турнір з відеоігор. Як і командні види спорту, такі як футбол або баскетбол, стратегічні ігри, наприклад шахи та покер, так само залучають велику кількість глядачів та вболівальників. Це пояснюється тим, що люди хочуть спостерігати, як найкращі з найкращих грають в улюблену гру або навіть змагаються на великих міжнародних заходах. Ось тут і виходить на арену стрімінг. Саме завдяки цьому такі стрімінгові платформи, як Twitch, Mixer і навіть YouTube, досягли шаленого успіху. З появою стрімінгу люди почали усвідомлювати, що можуть заробляти гроші на транслюванні відеоігор.

Найпопулярніші стрімери у світі, фото-3

У 2019 році Twitch в середньому залучав понад 15 мільйонів активних користувачів щодня. Ці глядачі разом переглядали понад 355 мільярдів хвилин прямих трансляцій. В сукупності всі відвідувачі платформи дивилися, як хтось інший грає у відеоігри протягом 246 527 778 днів. Цифра просто неймовірна! Тепер, коли ми знаємо, якою величезною є індустрія прямих трансляцій, погляньмо на її найпопулярніших стрімерів та персоналій.

Цей список відсортовано на основі поточної кількості підписників стрімерів на Twitch на кінець січня 2021 року.

     10.  TimTheTatman – 6,1 мільйона фоловерів

Тім «TimTheTatman» Бетар відомий своїми іграми-шутерами. Він починав з Counter Strike: Global Offensive, а потім перейшов до Call of Duty, Overwatch і Fortnite. Зараз він знову активно грає в Call of Duty. Його кар'єра розпочалася на Twitch ще у 2012 році.

      9. TheGrefg – 6,6 мільйона послідовників

Девід «TheGrefg» Кановас випускає найкращі матеріали іспанською мовою, які можна знайти на Twitch. Не зважаючи на те, що, в основному, він транслює Fortnite та Minecraft, нещодавно він почав також грати в Fall Guys та Among Us, оскільки його популярність різко зросла у 2020 році. TheGrefg також утримує рекорд Twitch – одночасно його дивилися понад 660 000 глядачів.

     8. Auronplay – 7,2 мільйона фоловерів

Рауль «Auronplay» Альварез Генес – популярний стрімер, особливо в іспанській громаді. В основному він грає у GTA V, Minecraft та Among Us. Він розпочав свою кар'єру в YouTube у 2006 році, але потім перейшов на Twitch.

     7. Pokimane – 7,2 мільйона підписників

Імане «Pokimane» Аніс – канадська стрімерка і приклад для наслідування для багатьох жінок-стрімерів на Twitch та YouTube. Вона належить до відомої групи стрімерів OfflineTV, яка викликала фурор, особливо завдяки їхньому серверному проекту Rust. Pokimane починала з League of Legends у 2015 році, але потім перейшла на Fortnite. У 2020 році вона була однією з найпопулярніших жінок-стрімерів у світі.

     6. Myth – 7,3 мільйона послідовників

Алі «Myth» Каббані почав працювати на Twitch у 2016 і в основному транслював такі шутери, як Fortnite або Valorant, де хизувався своїми вміннями. З того часу його канал швидко розрісся. На початку 2018 року в нього було всього 200 000 підписників, які стрімко переросли у дивовижну цифру в 3,2 мільйона вже в червні 2018 року.

     5. xQc – 7,5 мільйона підписників

Колишній професіонал Overwatch Фелікс «xQc» Ленгіель популярний своїм хаотичним геймплеєм. Він дуже PvP-орієнтований і любить змагальні ігри. Не вважаючи на те, що шутери є його улюбленим жанром, він грає в різноманітні ігри на Twitch і часто просто базікає.

     4. Rubius – 8,1 мільйона послідовників

Рубен «Rubius» Доблас Гундерсен – іспанський стрімер, який прославився своїм контентом на YouTube. Величезна кількість шанувальників також підтримує його на Twitch. Як стрімер, він, в основному, грає в Minecraft, Among Us, перебуває у «Просто чаті», а іноді грає і в інші ігри, які йому здаються цікавими.

     3. Shroud – 8,9 мільйона фоловерів

Легенда шутерів Майкл «Shroud» Гжесік входить до трійки найкращих стрімерів у всьому світі та в основному грає в конкурентні ігри, такі як «Втеча з Таркова», «Валорант» та різні інші. Він починав демонструвати свої неймовірні здібності в CS: GO та PUBG.

     2. Tfue – 9,9 мільйона послідовників

Тернер «Tfue» Тенні найвідоміший за Fortnite, оскільки він був єдиним, хто міг конкурувати з лідером Ninja. Глядачі любили поєдинки між Tfue та Ninja і вважали їх рівноправними суперниками. Після того, як ажіотаж про Fortnite стих, Tfue довів свою майстерність у CoD: Warzone.

  1. Ninja – 16,7 мільйона фоловерів

Тайлер «Ninja» Блевінс – величезна особистість у Twitch. Маючи 16,7 мільйона послідовників, він з великим відривом займає перше місце серед стрімерів у всьому світі. Колишній професіонал Halo став дуже популярним в основному завдяки Fortnite і зараз транслює практично все.

Отож, як бачимо, індустрія відеоігор дала поштовх розвитку індустрії стрімерства, яка вже має своїх чемпіонів та видатних персоналій. Популярність відео- та мобільних ігор дає підставу очікувати ще більшого розвитку індустрії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...