![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
12:08, 2 квітня 2021 р.
На Всеукраїнському конкурсі кращими визнані малюнки вихованця Новомосковської мистецької школи
![На Всеукраїнському конкурсі кращими визнані малюнки вихованця Ново... На Всеукраїнському конкурсі кращими визнані малюнки вихованця Новомосковської мистецької школи](/dist-assets/images/cap.jpg)
На щорічному Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, який проводиться під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої», робота-малюнок вихованця Новомосковської мистецької школи імені Миколи Бровченка Михайла Соколова «Закохані» визнана кращою (номінація "Образотворче мистецтво").
Як розповіли в закладі, метою конкурсу є популяризація творчої спадщини Т.Г.Шевченка, утвердження його духовних заповідей, розвиток інтелектуального потенціалу України. Критерії відбору конкурсу є надзвичайно вимогливими, проводиться він у чотири етапи, починаючи з визначення кращих робіт у закладі освіти, потім на рівні міста, третій етап – це відбір кращих серед кращих на рівні області і останній ІV етап і визначення переможців проходить у столиці України м.Києві.
Роботи оцінювало журі під головуванням доцента кафедри графічних мистецтв Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, академіка Національної академії мистецтв України, народного художника України Василя Перевальского.
"Барвистими діамантами засяяла його робота на дитячому художньому небосхилі України. І це не все! Минулого року переможцем цього конкурсу в номінації «Образотворче мистецтво» стала робота «Молодята» учениці нашої школи Каті Ільєнко. Два роки поспіль роботи наших учнів визнані кращими серед малюнків всієї України. Це неабиякий успіх і визнання талановитості наших учнів та високого професіоналізму педагогів. Тут не можна не згадати викладача художнього відділення Обухову Олену Володимирівну. Саме з її приходом до мистецької школи значно піднявся рівень художньої майстерності наших учнів. Роботами наших дітей милувалися у виставкових залах Києва, Львова, Дніпра, Кропивницького, а роботи Пінчук Софії та Щур Софії були виставлені в 2019 році на виставці, що представляла Україну у Франції. Тож вітаємо наших переможців, їх батьків та викладача Обухову Олену Володимирівну і на закінчення промовимо словами Тараса Григоровича Шевченка «Ось де слава, слава України»!", - зазначили з цього приводу в закладі.
Інформація від Світлани Шубної
Читайте також: Переможне турне Миколаївського розпису: на міжнародному конкурсі в США діти з Новомосковщини здобули золото і срібло
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...