• Главная
  • Новомосковців запрошують на службу в поліцію
10:57, 30 марта

Новомосковців запрошують на службу в поліцію

Новомосковців запрошують на службу в поліцію

Оголошено конкурс на 65 вакантних посад середнього та молодшого складу поліції в територіальних підрозділах поліції області. Потрібні слідчих, дізнавачі, помічники слідчих, дільничні офіцери поліції, оперуповноважені кримінальної поліції, інспектори, поліцейські патрульної поліції тощо.

Бажаючі узяти участь у конкурсі повинні відповідати загальним вимогам до кандидатів, а саме:

  • громадянство України;
  • вік від 18 років;
  • вільне володіння українською мовою;
  • повна загальна середня освіта (для молодшого складу поліції), вища освіта (для середнього складу поліції) та вища юридична освіта для кандидатів на посади слідчих;
  • відсутність офіцерського військового чи спеціального звання (для посад молодшого складу поліції).

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету та підготувати і особисто надати пакет необхідних документів, прийом яких здійснюється за адресою: м. Дніпро, вул. Троїцька, 20А, до14 квітня 2021 року.

Добір кандидатів на вакантні посади ГУНП буде складатися з тестування на знання законодавчої бази і на загальні здібності й навички, психологічне тестування, військово-лікарської комісії, перевірки рівня фізпідготовки, співбесіди з поліцейською комісією та проведення спеціальної перевірки.  

У свою чергу держава гарантує поліцейським: стабільну заробітну плату (від 10 000 грн.), соціальне забезпечення, отримання житла у лізинг, компенсацію за оренду житла, професійну підготовку за міжнародними стандартами, можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, перспективу кар’єрного росту.

Заповнюйте онлайн-анкету на веб-сайті Національної поліції України за посиланням https://nabir.np.gov.ua.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: (050) 696-29-16, (097) 203-76-29, 756-52-47 або на електронну адресу: [email protected].

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...