• Главная
  • У Перещепинській ОТГ розпочав роботу новий ЦНАП
17:39, 25 марта 2021 г.

У Перещепинській ОТГ розпочав роботу новий ЦНАП

У Перещепинській ОТГ розпочав роботу новий ЦНАП

23 березня 2021 року у Перещепинській міській територіальній громаді розпочав роботу новий Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП), створений за підтримки Програми ЄС «U-LEAD з Європою».

Про це розповіли на сайті установи.

«Віднині для мешканців громади відкритий доступ до державних сервісів у сучасному, цифровому та прозорому форматі, що є вирішальним для якості життя та привабливості громади. Даний центр повністю вільний від корупції, а головне сприятиме зміцненню довіри до місцевої влади та створює позитивне середовище для міцної місцевої демократії з розширенням можливостей для мешканців та процвітання громади» - зазначила Світлана Булава, начальниця відділу «Центр надання адміністративних послуг».

За інформацією, у будівлі центрального офісу ЦНАПу, який модернізовано за підтримки Програми, облаштовано 10 робочих місць, у тому числі місце для самообслуговування відвідувачів.

З метою максимального наближення до отримання адміністративних послуг по місцю проживання мешканців громади також відкрито територіальний підрозділ ЦНАПу в с. Голубівка та його віддалені робочі місця в селах: Багате, Михайлівка, Керносівка та Шандрівка. Практично в кожному старостинському окрузі громади працює відділення.

У Перещепинській ОТГ розпочав роботу новий ЦНАП, фото-1

Даний заклад загалом надаватиме більше 220 найнеобхідніших адмінпослуг для понад 20 000 мешканців громади.

Повідомляють також, що ремонти приміщень провели за рахунок міського бюджету та спонсорської допомоги. І що у даних закладах також передбачені умови для осіб з інвалідністю та обладнані пандуси. Для батьків з дітьми – в наявності сповивальні столики та дитячі куточки, люб'язно подаровані Програмою "U-LEAD з Європою".

Програма «U-LEAD з Європою» надала інституційну підтримку у створенні закладу та забезпечила його меблями, офісною технікою, програмним забезпеченням, зовнішнім та внутрішнім ознакуванням та електронною системою керування чергою. Усі співробітники пройшли навчання, розроблене експертами Програми «U-LEAD з Європою".

Читайте також: Найближчими днями у Піщанській ОТГ запрацює ЦНАП

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...