• Главная
  • Найближчими днями у Піщанській ОТГ запрацює ЦНАП
15:44, 10 марта

Найближчими днями у Піщанській ОТГ запрацює ЦНАП

Найближчими днями у Піщанській ОТГ запрацює ЦНАП

Найближчим часом у Піщанській ОТГ запрацює ЦНАП, де кожен мешканець громади зможе отримати найнеобхідніші адміністративні послуги, в тому числі соціального характеру. При цьому усе: в одному місці та в комфортних умовах.

Про це розповіли на сайті Піщанської сільської ради.

Створили Центр за співробітництва Піщанської ОТГ з Програмою «ULEAD з Європою» та на виконання "Плану заходів по залученню та інформуванню населення". Також задля швидкого і якісного отримання громадянами необхідних послуг.

Додамо: Програма «U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, що фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами - Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

* ЦНАП буде надавати понад 100 послуг: від реєстрації актів цивільного стану, місця проживання, бізнесу і нерухомості, адміністративних послуг соціального характеру до нотаріальних послуг.

* Адміністративні послуги – доступні для всіх. Всі базові адміністративні послуги в форматі «єдиного вікна».

* Географічна зручність розташування. Центральний офіс ЦНАП в смт. Меліоративне, його територіальний підрозділ (ТП) в с. Піщанка, Орлівщина та Знаменівка будуть працювати у форматі «єдиного вікна» та «прозорого офісу», надавати послуги (як адміністративні, так і соціальні) для населення та бізнесу й дозволять вирішити одразу декілька питань в ОДНОМУ МІСЦІ.

* ЦНАП створено для того, щоб зробити якісні адміністративні послуги доступними, швидкими та зручними для громадян.

* Електронна система черг, розширений та орієнтований на різні групи громадян графік роботи дозволяє економити час.

* Безбар'єрний простір. ЦНАП належно обладнаний для комфорту різних груп громадян: для людей з інвалідністю, а також для батьків, які зможуть залишити дітей у ігровому куточку.

* ЦНАП надає послуги прозоро. Кожна послуга має свій порядок надання, зафіксований в інформаційній картці у відкритому доступі.

Після відкриття буде встановлено час прийому громадян:

- в центральному офісі ЦНАП в смт. Меліоративне – п’ять днів на тиждень, без перерви на обід, вихідний – субота та неділя.

- в територіальних підрозділах в селах Орлівщина, Піщанка та Знаменівка– п'ять днів на тиждень з перервою на обід, вихідні – субота, неділя.

Читайте також: У Новомосковську розпочали ремонт "Воронівського" мосту

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...