• Главная
  • Систему автоматичного зважування-в-русі встановлюють на трасі Знам’янка – Ізварине
09:11, 17 марта

Систему автоматичного зважування-в-русі встановлюють на трасі Знам’янка – Ізварине

 Систему автоматичного зважування-в-русі встановлюють на трасі Знам’янка – Ізварине

На трасі М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине буде встановлено майданчик із системою Weigh-in-Motion (зважування-в-русі), повідомляється на Facebook-сторінці «Великого будівництва».

Систему буде запущено на км 186+237 траси у Дніпропетровській області. Таке розташування дасть змогу відстежити вантажні потоки з Кривого Рогу, П’ятихаток та Кам’янського. Встановлення комплексу передбачено проєктом поточного середнього ремонту ділянки траси М-04.

Станом на зараз уже забетоновано фундамент опорної конструкції та змонтовано саму опорну конструкцію.

Незабаром розпочнеться монтаж обладнання у дорожньому покритті, підключення системи до електропостачання, налаштування калібрування.

У 2021 році у Дніпропетровській області буде встановлено 3 об’єкти Weigh-in-Motion.  Крім майданчика на трасі М-04, один майданчик також буде встановлено на трасі Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка та ще два на Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя.

Загалом по Україні цього року буде встановлено 66 комплексів Weigh-in-motion. Перевірити їхнє розташування можна на інтерактивній мапі.

Система зважування-в-русі – це розумна система комплексного збору інформації про рух транспортних засобів автомобільними шляхами (швидкість, загальна вага, вага окремих осей і відстань між ними, фіксація номерних знаків тощо).

Така система дозволяє контролювати рух перевантажених транспортних засобів, які можуть нести небезпеку для учасників руху, а також спричиняти руйнацію доріг.

Обладнання майданчика зважування-в-русі монтується на всій ширині дороги та вимірює навантаження на кожну вісь автомобіля щонайменше тричі.

Високоточне обладнання працює при температурі повітря від -30°С до +40°С, його компоненти захищені від перенапруг, а також дощу і снігу. Номерний знак, габаритні розміри, загальна маса, кількість осей, швидкість руху, тощо визначаються автоматично, що дозволяє суттєво зменшити корупційні ризики через людський фактор.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...