• Головна
  • У Новомосковську шукають потенційних батьків для ДБСТ та прийомних родин
12:29, 27 лютого 2021 р.

У Новомосковську шукають потенційних батьків для ДБСТ та прийомних родин

У Новомосковську шукають потенційних батьків для ДБСТ та прийомних родин

У Новомосковську шукають потенційних батьків для ДБСТ та прийомних родин.

Про це повідомили в Новомосковській міській раді.

Всіх, хто зважився створити прийомну сім`ю або дитячий будинок сімейного типу, чекає компетентна підтримка соціального працівника і представника органу опіки і піклування, які закріплюються за кожною сім`єю і надають їй всебічну допомогу.

Тож небайдужі та бажаючі мати повну родину можуть звертатися до служби у справах дітей за адресою: м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, 14, кабінет 22.

В Україні багато дітей, позбавлених батьківської уваги і опіки. І якщо у дитини до 5-6 років ще є шанс бути усиновленою, то після цього віку сироти в більшості випадків так ними і залишаються.

При цьому кожна четверта сім`я в Україні ніколи не зможе мати власних дітей через проблеми зі здоров’ям. Багато сімей з тих же причин не мають можливості народити другу або третю дитину. Та у потенційних тат і мам, окрім усиновлення, є ще два шляхи витратити незатребуване батьківське тепло:

Створення прийомної сім`ї. Сім`я або одна людина, яка не живе в шлюбі, беруть на виховання від 1 до 4 дітей. При цьому вони зберігають статус сиріт і відповідно всі пільги. Виховуються діти в прийомній сім`ї до 18 років, а в разі навчання – до 23 років. Організація дитячого будинку сімейного типу (ДБСТ). У цьому випадку окрема сім`я або неодружена людина беруть на виховання від 4 до 10 дітей для спільного мешкання в будівлі. При цьому діти також зберігають статус сироти і всі пільги.

Читайте також: Відключень не буде: У "Новомосковськводоканалі досягли домовленості з АТ "Українська залізниця"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...