• Головна
  • «Коменерго-Новомосковськ», підключившись самовільно до мережі ДТЕК, незаконно використовував електрику
09:19, 15 лютого 2021 р.

«Коменерго-Новомосковськ», підключившись самовільно до мережі ДТЕК, незаконно використовував електрику

«Коменерго-Новомосковськ», підключившись самовільно до мережі ДТЕК, незаконно використовував електрику

Сумнозвісний «Коменерго-Новомосковськ», незаконно підключившись (після відключення 14 лютого 2020 року) до електропроводки та струмоприймачів електричної мережі ДТЕК «АТ Дніпропетровські електромережі», використав ресурсу на 54 тисячі 38 гривень.

Це з’ясували працівники ДТЕК ще 13 травня 2020 року під час перевірки відповідних приладів на території споживача.

При цьому, самовільне підключення до електричної мережі АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» було здійснене без порушення схеми обліку. Виконали його не приховано, що легко виявили при контрольному огляді, шляхом включення ввідного рубильника (прилад опломбований у відключеному стані).

Тож при перевірці зафіксували відсутність номерної пломби компанії АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі", яка була встановлена на ввідному рубильнику у відключеному стані. Тоді ж саме споживачу порушення й продемонстрували.

Відповідна комісія підприємства ДТЕК, розглянувши Акт про порушення, зобов’язала винуватця сплатити вартість недорахованої електричної енергії у сумі 54 тисячі 38 гривень, що «Коменерго» зроблено не було.

Розглянувши звернення електропостачальників з цього приводу (позов), Господарський суд Дніпропетровської області, своїм Рішенням від 10-го лютого зобов’язав відповідача сплатити зазначену суму на користь заявника.

Справу розглядали без відповідача. І ніякого відзиву на позов той не надав.

Ольга Кібарова

Читайте також: «А скринька відчинялась просто»: У Новомосковську й без втручання Верховного суду вирішили питання з ломбардом

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...