• Головна
  • «А скринька відчинялась просто»: У Новомосковську й без втручання Верховного суду вирішили питання з ломбардом
15:15, 11 лютого 2021 р.

«А скринька відчинялась просто»: У Новомосковську й без втручання Верховного суду вирішили питання з ломбардом

«А скринька відчинялась просто»:  У Новомосковську й без втручання Верховного суду вирішили питання з ломбардом

9-го лютого у Новомосковську на позачерговому сесійному засіданні й без втручання Верховного суду (Касаційний суд – Київ) вирішили питання з будівництвом ломбарду. За поновлення договору оренди земельної ділянки під нього міські депутати дали «нуль» голосів.

У бажанні відкрити ломбард мешканка Новомосковська Арміне Башоян звернулася навіть до Київського касаційного суду. І саме від рішення цього органу юстиції останнім часом залежало: з"явиться у Новомосковську ще один такий дохідний для декого пункт чи ні.

«А скринька відчинялась просто»:  У Новомосковську й без втручання Верховного суду вирішили питання з ломбардом, фото-1

Конфлікт навколо 78 метрів квадратних землі на розі житлового будинку має давнє коріння. Ще у 2006 році жінка отримала дозвіл на оренду земельної ділянки у центрі міста біля багатоповерхівки по Гетьманській, 15.

Усі ці роки ПТ «Ломард «Аркадія», Башоян і К» справно сплачували орендну плату і декілька разів намагалися розпочати там будівництво. Та кожного разу наривалися на гнівний супротив жильців дому.

Останній раз будівельні матеріали були завезені на ділянку 22-го грудня минулого року.

Тоді втрутитися у ситуацію довелося навіть меру Новомосковська Сергію Рєзніку. Усі роботи біля багатоповерхівки керівник міста наказав припинити до більш детального з’ясування обставин ситуації.

Вчергове питання про будівництво ломбарду біля багатоповерхівки по Гетьманській, 15 підняли на сесії 29-го січня. На засіданні були присутні і мешканці будинку.

Зокрема, керівник міста повідомив тоді зібранню, що, так як питання ПТ "Ломард «Аркадія», Башоян і К" перебуває на розгляді у Верховному суді країни, міській владі прийдеться приймати рішення по будівництву, виходячи з рішення названого органу юстиції.

На тому ж сесійному засіданні, між іншого, жителі будинку звернулися до керівників міста з проханням не продовжувати ПТ договір оренди, термін якого саме спливав на початку лютого. Це на їх думку могло б вирішити проблему.

Головним їх аргументом було: «Проєкт будівництва ломбарду має порушення та може привести до аварійного стану – руйнування відмостки, втручання в фундамент, використання підвалу та комунікацій без згоди співвласників». А також, що ділянка входить до складу прибудинкової території.

«А скринька відчинялась просто»:  У Новомосковську й без втручання Верховного суду вирішили питання з ломбардом, фото-2

Міський голова 29-го січня на засіданні також завірив мешканців будинку, що до рішення Верховного суду Арміне Башоян не матиме змоги розпочати зазначене будівництво.

А виходить: « скринька відчинялася зовсім просто». Позачергове сесійне засідання 9-го лютого, яке й вирішило (будемо сподіватися, що остаточно) проблему, скликали у Новомосковську на прохання мешканців будинку по вулиці Гетьманській, 15.

Хоча, слід додати, що на сайті міської ради з цього приводу зазначили: "Сергій Рєзнік розуміє ситуацію, в якій опинився підприємець, а також чому він звертається до суду – це його право. ... Якщо рішення касаційної інстанції буде на користь підприємця, депутати можуть повернутися до розгляду цього питання в сесійній залі міськради".

Ольга Кібарова

ВІДЕОЗАПИС засідання прес-служби Новомосковської міської ради

Читайте також: У Новомосковську мешканці однієї з багатоповерхівок чинили опір незаконним, на їх думку, забудовникам

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...